Příspěvky uživatele - 149.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Florabest FBM 575 - zkušenosti s mulčováním, 20.4.2014
jak vyjedu kopec na 6tku v aute nechce semi radit :-) automat není resení také musí radit toje otazka toje hruza chcete levnou sekacku ale aby mela silu za tri. sekat co 14dnu je maximalní doba pro sekaní ono je ale rozdíl sekat a sekat kdyz tam pak... celý příspěvek >
Vapka Stihl RE 98 (Nilfisk), 20.4.2014
mam ji prodlouženou tj tam jsou 2 spoje to by mohlo být ono ale jeste co by mohlo zpusobovat to uplne vypnutí vapky mozna ta tepelna pojistka
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 20.4.2014
10let cistím spachtlou nebo příborovým nožíkem barva opadla do dvou let mistama jeste drží, zvenku letos zacla lehce opadavat u osky zadního krytu jinak zvenku všude drží. zespodu je mistama sice porezla mistama doslova vyleštěna do stříbrna od otěru... celý příspěvek >
Vapka Stihl RE 98 (Nilfisk), 20.4.2014
Dobrý den, neví nekdo zda má tahle vapka tepelnou pojistku motoru nebo nejaké jiné casti? včera jsem umyval auta a vapka mi 3x nešla po chvilce se rozběhla, dalsí vec co se mně nelibila byla po behu vapky kdyz jsem přestal umyvat že vapka asi 3-10x... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 16.2.2014
baumax ted ma cenu 4700,-
Aký kompresor vybrať, 15.2.2014
HC 24 je opravdu hobby kompresor na vyfoukaní filtru, ofuk od necistot, foukaní pneu ale pouze osobní a dodávkové (4.5bar) vzduchova pistol standartní na ofuk tu zvladne plnit chvilkově pri tlaku max 5baru pokud ji zapnu na vyvod vzduchu který je... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 15.2.2014
jinak pokud chcete adekvatní náhradu tak jedine asi i cose vybavy týče Nilfisk alto wap vapka C 120.6-6 PCAD X-TRA obecne rada C 120.6-6 XXX zalezí na prislusenství
Výběr tlakové myčky, 15.2.2014
tak to kupte bez pripravku T250 nebo jen kvuli nemu to kupujete jinak wapka ma standartní hobby parametry auto vám to stejnak dobre neumyje, je potreba auto umýt proudem vody od necistit apk rucne houbou nebo rukavicí vse prejet s samponem který date... celý příspěvek >
Spoľahlivá farmárka, 29.11.2013
tak si kupte SOLO profi 651 nebo 656 a je vyřešeno konec debaty :-)
Výběr domácí vodárny ke studni, 11.11.2013
pokud vodarnu tak sigma hranice ale ani ponorky nemají spatné
Nákup nové motorové pily, 10.11.2013
35m asi na delku no toje teda uctihodny vykon udelat 34 řezu a mam nařezáno 35m :-) zkuste přístě udělat 2000 řezu jestli to obstojí :-D
Nedostatek vody ve studni, 23.10.2013
bud máte cerpadlo vysoko nebo druha horsí varianta je ze vam nekdo na stejném prameni ale vyse bud vykopal novou studni nebo nejakym zpusobem poskodil spodní vodu. zkontrolujte hladinu vody, pripadne i cerpadlo
Prosba o radu s výběrem pily, 20.10.2013
dolmar nema servis, co chcete servisovat na nové pile, hned menit píst a ložiska? navic s vytížením 30m3/rok, seřízení chodu motoru vám odělají v kazdém servisu. navíc kupujete kvalitní pilu zadnou cínu kde se neocekává ani v nejmensím ze se hned... celý příspěvek >
Prosba o radu s výběrem pily, 20.10.2013
co takový nový dolmar 6100, 61 ccm obsah, vykon 3.4kW váha 6kg lišta v základu 45cm, cena 14000,- myslím si že idealní volba natech 30m3/rok s vlastní težbou
Nazor na pilky Oleo mac, 20.10.2013
mám 9 let om 936, za tu dobu toho moc nenařezala mozna tak 5m3 dřeva, od ruzných větších větví na zahrade sem tam nejaky strom v sadu až po ruzné tesařské práce na stavbě defakto asi provoz jaky planujete. vysledek je takovy že pila funguje jen nejde... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika