Příspěvky uživatele - 216.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo poradi co to mam za kytku?, 28.8.2012
Správný název je, Russelia eguisetiformis, nebo Korálový déšt´.Také se jí říká Russelia přesličkovitá. V této době krásně kvete.
Poradí mi někdo, jak se jmenuje tahle rostlina?, 28.8.2012
Vypadá to na Angínovník.
Černooká Zuzana se jmenuje, 28.8.2012
Černooká Zuzana jde přezimovat jako muškáty a pak si jí můžete nařízkovat.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 27.8.2012
Na jedenácté fotce je Mini durman Acnistus australis.Budu se snažit fotky co nejdříve popsat.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 27.8.2012 Obsahuje fotku
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012.
Zahradnictví Valinová, 22.8.2012
Má někdo zkušenost s tímto zahradnictvím.
Jména květin, 14.8.2012
Skutečně se jedná o asteriscus a šrucha plnokvětá.Valinová Miloslava
Majoránka, 14.8.2012 Obsahuje fotku
Dobý den, já také mám vytrvalou Majoránku již třetím rokem.Přestěhovali jsme se a Majoránka šla s námi ve velkém květináči.Je 60 cm v průměru a stonky 1,5 mm.Nyní jí jdu ostříhat, letos již po čtvté a vyfotím.
Pochlubte se svými balkónovými kytičkami, 17.7.2012
Takto kvetli v loni.
Co je to za květiny, 11.7.2012
Prosím o radu ,proč Steptosolen jamesonii nekvete.Valinová Miloslava
Převodovka zahradni sekačky - olej, 17.4.2012
Díky za pomoc. Nicméně pořád o tom přemýšlím a myslím že motorový olej má větší nároky př.: teplota, mazivost (větší tření) atd.
Převodovka zahradni sekačky - olej, 17.4.2012
Prosim o radu. Mam zahradni sekačku, kterou jsme na podzim s otcem rozebrali vyčistili nabarvili atd. Nicméně tatík byl iniciativni a rozebral i pojezdovou prevodovku a samozřejmě vylil olej, že ho vyměníme. A ma prosba zní: Na rovinu se mi nechce... celý příspěvek >
Převislá slunečnice, 28.1.2012
Převislá slunečnice Helianthus debilis má květy o velikosti 5-7cm hodí se do truhlíků závěsných košů.Aztécké zlato je Sanvitálie, ta má květy velké 1cm Valinová
Burské oříšky, 15.12.2011
Zkusil někdo loni vypěstovat burské oříšky.
Rajčata Kumoto, 15.12.2011
Paní Anno, já jsem s chutí spokojená.Plody jsou po vyzrání sladké plné štávy a slupka měká.Valinová Miloslava
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika