Příspěvky uživatele - 58.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvka, 11.6.2012
Zásadně není dobré zaměňovat " kanadskou" a "kamčatskou" borůvku už proto, že ta kamčatská žádnou borůvkou není, ale jinak se množí bylinnými řízky - můžete začít už teď - velice snadno a proto lze považovat všechny ceny nad 50,- Kč za sazenici za... celý příspěvek >
Fasciace ostrožky, 6.6.2012
Úvodem jenom drobná připomínka - ostrožka nepatří mezi listnáče, ale je to trvalka.Škoda, že ukazujete loňskou fotku a ne tu fasciaci, aby každý viděl. Podle posledních poznatků fasciace bývají nejčastěji u rostlin způsobeny po nakažení fytoplazmou,... celý příspěvek >
Přísavník rozdíl mezi 3 a 5 cípém?, 30.5.2012
Ono těch samopnoucích variet, tebo odrůd pětilistého přísavníku je víc a dají se řízkovat docela dobře. pH
Kdo pozná rostlinu?, 19.5.2012
bazanovec už opravdu je hodně málo k vidění a to že je dneska řazen mezi vrbiny na tom nic nemění.   pH
Katalpa, 15.5.2012
Podle toho, co píšete, nejspíš vaše katalpa v horní části zmrzla a odumřela a vyhání výmladky ve snaze se zachránit. Zatím bych to nechal být, nejsilnější mladý přírůstek by mohl posloužit jako základ nového stromu. Ostatní výmladky pak vylámat -... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 15.5.2012
oleo mac 956 nedokáží pořádně seřídit ani zaměstnanci Mountfieldu, jsemz ní zklamán makala asi 1 rok bez problémů a na to že to je poloprofesionální pila tak nic moc.Držme se osvědčených značek a nenechme se napálit těmi akcemi.
Rostlina podobná hyacintu, 14.5.2012
A nemůže to být nějaký botanický hyacint, nebo stará odrůda blízká přírodnímu druhu?  pH
Neznámá trvalka, 13.5.2012
Kdysi jsem jednomu režisérovi dokumentárních filmů ukazoval třemdavu na zahradě a povídal jsem mu o tom hoření s tím, že jsem to nikdy nezkoušel a on pokyvoval hlavou a šokoval mě odpovědí, že to zná, že o tom točil film v okolí... celý příspěvek >
Totální herbicid Kaput, 10.5.2012
Pokud zůstane okolní tráva zelená, není důvod, proč by nemohla být krmena, ale jakmile žloutne po ošetření, použít jí jako krmivo se nedoporučuje i když tyto prostředky pro živočichy obecně jsou prakticky nejedovaté. jenom připomínám, že účinek... celý příspěvek >
Hubení trávy mezi květinamy, 10.5.2012
Nejlepším hnojivem pro takový případ býval TRAVEX, ale ten už se dávno nevyrábí. Faktem je, že s trávou by odešly i všechny květiny. Jedno řešení by mohlo být sice riskantní, ale účinné. Bavlněnou pracovní rukavici namočit do roztoku nějakého... celý příspěvek >
Podražec křovištní, 10.5.2012
na léčení proleženiny si kupte v lékárně HEMAGEL, protože než seženete rostlinu a než vám naroste, to už bude babička zahojená.  pH
Pivoňky, 7.5.2012
pivoňka sa spamatá, no manžel ťažko.  pH
Lilie, 22.4.2012
Někdy příroda dokáže zázraky.Čekám na výsledky loňského květnového mrazu, kdy zmrzly mnohé lodyhy až k zemi. Nechal jsem to osudu a zdá se, že některé cibule ten rok přežily a letos raší. pH
Bělozlatice dvouřadá - bílá zlatice, 18.4.2012
Skoro více se prodává růžová forma tohoto druhu, jinak kvete asi14 dní před zlaticí, květenství má na konci větévek a květy drobnější.Keř je to zajímavý, ale zase sadovnicky méně významný. Rozmnožuje se obtížněji, než zlatice a zpočátku roste... celý příspěvek >
Pomůžete s určením keříku?, 17.4.2012
Podle barvy to vypadá na nějaký vyselektovaní klon, ale tento okrasný keř je mandloň nízká, jako chráněný druh roste třeba na Pálavě a má také plody - hořké mandle, tedy vedené jako jedovaté i když kolem jedovatosti amygdalinu se vedou poslední dobou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika