Příspěvky uživatele - 41.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaštan jedlý, 2.10.2012
moc pekne, jaka je to odruda.
Kaštan jedlý, 1.10.2012
mne zaplodily semenace po 7 letech.
Zakoupené hrušky, 1.10.2012
Jsou moc pěkné pane Petře. Můžete nám popsat chuť plodů, když dozrají. Eriku si chci letos zasadit.
Co je to za hrušky?, 1.10.2012
Chtělo by to lepší fotky, ale Boscova je tam určitě, já tam vidím aj Merodovu. Když chcete, tak můžete přidat popis chutí plodů, pokud to chcete mít přesnější.
20% víno?, 1.10.2012
Muze to byt pravda. Ja jsem tez delal rybizove vino z cerveneho aj z cerneho. A je hodne silne. Chut ma jak obycejne vino s vodkou.
Americký semenáč/Fořtův semenáč, 30.9.2012
Dobrý den, pěstuje někdo tuto odrůdu, nebo se s ní střetl? Děkuji za příspěvky
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 30.9.2012
Zmíněné odrůdy nepěstuji, ale zkuste Hinnomaki Gelb, plody jsou chuťově vynikající.
Co právě sklízíte v r. 2012?, 28.9.2012
Dakujem pane Petře za pochvalu. Z chemickej ochrany som použil iba Calypso proti obaľovačovi, koncom júla. K infekci strupovitosti dochádza pri trvalom ovlhčení, u nás od apríla prevládalo suché počasie. Strupovitosti netrpela ani v minulých... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 28.9.2012
Pokud máte sklep, kde se v zimě pohybují teploty kolem 0°C,  tak bych je tam nechal a na jaře vysadil na záhon. Ja pro změnu chci vysadit odrůdu Itália, tak trochu podobnou s Afus Ali.
Co vaše réva? (2012), 28.9.2012
Pane Mirku a jste si jist, že vám odrůda Afuz Ali stihne dozrát, jde o velmi pozdní odrůdu a velmi citlivou na padlí a plíseň. Co vím tak máte v oblibje rezistentní odrůdy.
Melounoviště 2012, 28.9.2012 Obsahuje fotku
Prvý Piel de Sapo nebol síce veľký, ale chuťovo výborný,  ešte mi zostali 3, dufám, že dozrejú.
Co právě sklízíte v r. 2012?, 28.9.2012 Obsahuje fotku
Včera som obral Jonagold. Kvalita plodov je veľmi dobrá. Túto odrodu mám naštepenú do 2 konárov 30-ročného Ontária.
Fleky na kmínku, 26.9.2012
Nechte to tak, neni potřeba seříznout kmínek pokud vám přežije zimu. Takto poškozené dřevo však může špatne vyzrát. Koncem května aplikujte sírnatý přípravek (napr. Thiovit Jet), tým zničíte mycélium padlí, které přezimuje v očkách.
Malá jablíčka, 26.9.2012
Ani bych nechtěl, takovou hloupost za 580 korun.
Fleky na kmínku, 26.9.2012
Když je rezistentní, to neznamená že, je na 100% odolné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika