Příspěvky uživatele - 240.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel pod plotem, 13.8.2010
Nemáte někdo nějakou radu, jak vyřešit natrvalo trávu těsně pod plotem, v případě, že máme pletivový plot, který ale nemá podhrabový betonový pás, tudíž je až těsně k zemi, jenže přesně tam roste tráva, která se pak těžko stříhá, navíc je ten plot... celý příspěvek >
Nákup rostlin v Polsku, 10.8.2010
Chtěla bych se zeptat, kde se dají dobře nakoupit keře a stromy v Polsku, jak často slýchávám, že je to levnější. Jsem ze sev. Moravy, tak kam nejblíž zajet, kde je velký výběr? díky
Skvrnitost na bříze, 10.8.2010
Dobrý den, na mé bříze se objevily na listech černé malé skvrny, nejsem si jistá, jestli je to nějaká skvrnitost nebo nedostatek nějakých živin, protože půda je dost jílovitá, ale pokud je to nemoc, jaký je vhodný přípravek na skvrnitost? děkuji za... celý příspěvek >
Barva hortenzie, 9.8.2010
Dobrý den, chtěla bych si ujasnit, jak je vlastně s barvou hortenzie. Vím, že v kyselé půdě kvete modře, v zásadité spíše růžově. Je to ale vždy tak? Třeba když jedna je modrá a hned půl metru vedle úplně růžová, je možné, že ta půda je tak... celý příspěvek >
Záhon s geotextílií, 31.7.2010
Dobrý den, chtěla bych se poradit, jestli je možné nechat po nějakou dobu např. půl roku osazený záhon jen textílií bez nějakého mulče. Napadlo mě totiž, jestli ta černá nebude příliš přitahovat slunce a tak by mohla rostliny spálit nebo jestli to... celý příspěvek >
Názvy smrků, 20.6.2010 Obsahuje fotku
Pomohl by mi, prosím, někdo určitě přesný název těchto dvou smrků?
Nerozkvetlá pivoňka, 20.6.2010
Zdravím všechny zahradníky, chtěla bych se zeptat, jestli je to vlivem těch velkých dešťů, že mi pivoňky letos udělaly menší koule květů, ale pak hned zhnědly a už nerozkvetly? Podobný jev totiž myslím nastává i u čechrav, kdy mi vyrostly květy, ale... celý příspěvek >
Kačírek na záhony, 3.6.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak si mám vypočítat váhu kamínků, které bych chtěla použít na záhon místo mulčovací kůry, když budu znát plochu. Řekněme, když jsou to ty klasické tak do 5 cm velké.  
Výška smrku omoriky, 3.6.2010
Moc děkuji, pane Josef, protože právě zvažuju, jestli je zasadit na své zahradě a jak rychle mi porostou, ať tam brzy nemusím kácet nějaké pořádné obry, které by už třeba hodně stínily, protože pravda nemám s nimi zatím zkušenosti.
Výška smrku omoriky, 2.6.2010
Nevíte někdo, za asi jak dlouho dosáhne smrk omorika výšky 35 m, která bývá uváděna jako maximální?
Zmlazení živého plotu, 2.6.2010
Dobrý den, potřebovala bych poradit, na kolik mám seřezat starý živý plot z ptačího zobu, nyní ve výšce asi 1,5 m. Je už hodně prořídlý a křivý, uvažuju, že bych ho řízla tak na 30 cm a nechala vyrůst znovu. Neměl by být problém? díky Hanka
Co k levanduli?, 31.5.2010
Můžete mi někdo poradit, jaká trvalka popř. keř vypadá dobře vedle levandule? Vím, že růže, ale ty nemohu použít, tak nějakou jinou variantu, kde levandule vyniknou. díky Hanka
Přesazování borůvek, 11.5.2010
Prosím, poraďte mi, kdy je nejlépe přesadit borůvky hned zjara nebo na podzim, až všechny borůvky sníme?:-)
Jak omezit rozrůstající se bambus?, 27.4.2010
Dobrý den, potřebovala bych poradit, jestli nemáte někdo zkušenost s klasickým bambusem, který se neustále rozrůstá do okolí, jak ho nejlépe omezit. Chtěla jsem kolem něho vsadit do země plastovou skruž, ale nevím, jak musí být hluboká, aby se... celý příspěvek >
Která rostlina je hodně náročná na vláhu?, 14.4.2010
To mě nenapadlo, díky za radu, v polostínu to určitě je.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika