Příspěvky uživatele - 176.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí ořechovice, 2.2.2012
Dobrý den, pane Lukáš, ... co tak náhle, červen je až za 4 měsíce...  buď se předbíháte, nebo máte zpoždění. Jinak díky za recept, bude asi tak 40. v pořadí.
Chování palíren při destilaci, 2.2.2012
Kousek od Vás, je pěstitelská pálenice Mšec. Můžete dojet se i podívat na "čumendu", stačí se dohodnout s majitelem.
Vápno do kvasu, 1.2.2012
K vašemu příspěvku (253.70) - zde se nejedná o to, že by byla kyselost kvasu 3 - 5 pH škodlivá, to spíše naopak (tlumí škodlivé bakterie). Je to spíše "náprava kvasu" před destilací, snížením pH (vápnem, nebo vápencem) snižujeme případnou... celý příspěvek >
Pozdní zakalení slivovice po naředění vodou, 19.1.2012
... protože zatím dvoukotlové pálenice převládají.... a ještě bych k tomu dodal, že někdy i tříkotlovým (někteří si to ještě opraví doma, i když to nepřiznají). Srovnávání obou systémů destilace je diskutabilní. Každá má své „pro“ a „proti“. Také... celý příspěvek >
Pozdní zakalení slivovice po naředění vodou, 17.1.2012
To vypadá, že se vytvořila staticky nabitá sloučenina, která sice více drží na "skle", ale o to se lépe filtruje. Jo "součin rozpustnosti sloučenin" je někdy záhada. Přeji hezký den.
Pozdní zakalení slivovice po naředění vodou, 15.1.2012
...proč zavádíte "nové vlákno", když už je tu "zakalená slivovice", kde to bylo probírané a myslím, že všechny "aspekty" které to mohou ovlivnit byly uvedeny. Z jakého důvodu se to stalo Vám, může přesně zjistit jen analytický rozbor,... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 14.1.2012
Až bude občan naší republiky ochoten a schopen zaplatit za kvalitní potraviny odpovídající cenu... Obchodní řetězce se pouze podřizují poptávce...  Co k tomu říci,... snad jen to, že v CZ máme již ceny srovnatelné (někdy i vyšší) s EU,... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.1.2012
Ještě k vzestupnému, či sestupnému přestupníku par při destilaci. Vzestupný přestupník u destilační aparatury (v CZ se jedná o dvoukotlové spojené soupravy) je jednou z podmínek aby byla "pěstitelská pálenice" povolena v řízení u MZe. Protože fi... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 6.1.2012
Pokud je mi známo, tak "pěstitelské pálenice" tuto povinnost (ze zákona) přímo nemají, ta se vztahuje pouze na "lihovary";...  to je na ty, které svou produkci dále prodávají  (tj. např. fi R.Jelínek,...)... a jak je také všeobecně známo,... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 5.1.2012
To bylo určeno pro "chemiky". Když Vám to nic "neříká", bude vhodnější zakoupit si v drogerii živnou sůl pro kvasinky - Vínka (sáček po 1,6g, cena kolem 10 Kč stačí na cca 10 litrů). Kdo má možnost tak se dá, jako živná sůl, použít... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 4.1.2012
V laboratořích Biochemie VŠCHT v Praze, byla používána tato kombinace solí jako "výživa" pro alkoholové kvasinky :  1 g KNO3, 0,5 g MgCl,, 0,5 g Ca(NO3)2, 0,5 g K2HPO4. Rozpustit v 50ml vody. Dávka vystačila na 20 - 50 l kvasu. Kdo chce... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 31.12.2011 Obsahuje fotku
Mně byla vloni nabízena tato rektifikační kolona, za 28 500 Kč (dodávka do dvou měsíců). Pro mne byla drahá a nevešla se mi do garáže. Tak jsem to nechal plavat.  
Vápno do kvasu, 31.12.2011
Tak mne napadá, že se zde stále někdo pokouší, těm "obyčejným páleničářům" stále něco "nakukat" (slušně řečeno). A je to zaměřeno jen na ty, co pálí v "Domatíně". Protože kdo pálí "oficielně", může "odkyselit" kvas pouze před odvezením do palírny.... celý příspěvek >
Vápno do kvasu, 30.12.2011
Tak také "přihodím jednu lopatičku"... dle páně Balaštíka, v jeho publikaci "Jak vypálit lepší slivovici", str.142 : přesná citace - Přídavek vápna (CaCO3) do kvasu je zbytečný a neodůvodněný, protože Ca nereaguje s kyselinou octovou, ani s jinou... celý příspěvek >
Společný kvas švestky s broskvoní?, 28.12.2011
... jiná situace by byla, kdybyste ten kvas měl "u ledu - zmražený", to lze pak "pálit" i v příštím roce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika