Příspěvky uživatele - 197.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrba Salix integra "Hakuro Nishiki" nároky, 30.7.2011
Prosím odborníka o radu: Nakolik je japonská vrba "Hakuro Nishiki" odolná vůči mrazu. Chystám se ji vysadit do tzv. vany (velká betonová nádoba tvořící předěl mezi domem a chodníkem z dvou betonových skruží napojené na silnou zídku, celé těleso má... celý příspěvek >
Vrba - integra Hakuro Nishiki, 30.7.2011
Radím vyhodit veškerou chemii do koše a ještě lépe ji předat do nějakého kompetentního sběrného dvore, kde přijímají chemikálie. Zkuste proti škůdcům bojovat přirozeně biologicky a zároveň 'ekologicky', většina z nich nesnáší pach lidem vonících... celý příspěvek >
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 23.7.2011
Přesně! Nesnáším používání veškerých chemikáliích na zahradě, ať se jedná o hubení plevele či slimáků, obojí nemám rád, ale s obojím lze bojovat i inteligentně, ne ta jak tomu bylo v minulém století. Bršlice mi sice vadí, protože vždy roste pod... celý příspěvek >
Levandule ze semínek, 20.7.2011
Levandule má ráda suché slunné až žhavé na živiny chudé stanoviště. V takovém truhlíku má levandule bud neustále mokré kořeny - což jí nedělá vůbec dobře - nebo, když zapomenete delší dobu doplnit vodu, úplně vyschne - což by zase tak nevadilo.... celý příspěvek >
Levandule druhý květ, 20.7.2011
Děkuji za radu, letím na zahradu, abych ji ostříhal!
Levandule druhý květ, 19.7.2011 Obsahuje fotku
Někde jsem se dočetl, že levandule (Lavandula angustifolia) vykvete podruhé, když ji časně ostříháte staré květy. Je to možné, aby kvetla dvakrát? Díky za odpověď
Světlušky, 19.7.2011
Teda mě by se taky takový světelný roj na zahrádce líbil, přihlédneme-li k tomu, že larvy se živý slimáky (!!!) a taky k tomu, že je to nádherná letní podívaná. Ale na druhou stranu, když tu nežijí přirozeně, tak by asi nebylo moc dobré je sem uměle... celý příspěvek >
Světlušky, 19.7.2011
Na Zlínsku a Uherskohradišťsku se téměř nevyskytují, alespoň jsem tu nikdy žádnou neobjevil. Ale na Českokrumlovsku jich vždy vidím hodně :)
Kamčatská borůvka - lonicera, 27.6.2011
Dobrý den, potřebuji se poradit, kdy je bezpečná doba na to přesadit vzrostlou témeř desetiletou kamčatskou "borůvku"? Který měsíc je pro to nejvhodnější, pokud je to vůbec vhodné. Mám před tím provést nějaký řez, či prořezat kořenový bal? Mám do... celý příspěvek >
Třapatka - rudbekie - echinacea, 24.5.2011 Obsahuje fotku
Já mám s echinaceou skvělé zkušenosti. Nechal jsem si ji zaslat od nějaké zahrádkářské firmy před třemi roky. Hned po zasazení se krásně chytla a ještě toho roku všechny nasazené rostliny kvetly. Dalšího roku se krásně rozrostly do pěkného chomáče... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika