Příspěvky uživatele - 246.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará (ne)známá jablon, 6.10.2011
Pane Radime, tak zkuste vyfotit to utržené
Jak je to s pupenovými mutacemi?, 5.10.2011
Minulý týden jsem byl na návštěvě jednoho většího ovocnáře, který mi ukázal ve svém velkosadu zajímavou náhodnou čistě žlutou mutaci Topasu. Na můj dotaz proč ji nepřihlásí na zkoušky do UKZUZ mně řekl, že prý každou takovou mutaci je třeba přenechat... celý příspěvek >
Odrezky, 3.10.2011
Pro pana Radovana : V literatuře jsem našel 2 způsoby případného získání podnože (viz text dále). Mně oba popisované způsoby připadaly zdlouhavé a pracné, tak si již několik roků podle potřeby objednávám podnože v Holovousích nebo Sempře... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 3.10.2011
Pro pana Vysloužila : objednané rouby Vysočiny jsem si narouboval začátkem května r. 2009 na 3 různé starší stromy. Rouby na 2 stromech rostou méně až středně silně (letošní přírůstek cca 30 cm) a na 1 stromě je růst roubu podstatně pomalejší. Jeden... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 3.10.2011 Obsahuje fotku
U cesty jsem posbíral pár jablek Panenského a vyfotil spolu s ping-pongovými míčky. Míčky mají průměr 40 mm a jablka jen o něco víc.
Co právě sklízíte?, 1.10.2011 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidil odrůdy jablek Rozela, Bohemie, Rubinola a Vysočina. Lokalita : 230 m n.m. Vyškov, střední Morava
Co právě sklízíte?, 1.10.2011 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidil odrůdu jablka Lipno. Lokalita : 230 m n.m. Vyškov, střední Morava
Co právě sklízíte?, 30.9.2011 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidil několik plodů na roubu jablka Liberty. Lokalita : 230 m n.m. Vyškov, střední Morava
Jakou odrůdu a podnož pro vyšší strom bez opory, 29.9.2011
Jestli zvolíte odrůdu Panenské, tak si nechte poslat z Holovous rouby Panenské zlepšené a naroubujte na libovolný semenáč (podrobněji viz. tento odkaz)
Kam se poděl Šampion?, 27.9.2011
Pinova je chuťově vynikající jablko. Zatím jsem měl možnost ochutnat ji pouze koupenou v hypermarketu, ale i zde byla kvalita a chuť velice dobrá. Tak jsem se rozhodl objednat si stromek. Na německých webových stránkách jsem objevil informace o... celý příspěvek >
Letošní choroba jablek, 26.9.2011
Tak jsem zašel se svými nemocnými jablíčky (viz dřívější foto) na Státní rostlino-lékařskou správu a jako houbovou chorobu na plodech i listech stanovili lenticelovou skvrnitost. Důvodem prý je zejména extrémní počasí, sucho, teplo, intenzívní... celý příspěvek >
Letošní choroba jablek, 22.9.2011 Obsahuje fotku
Na některých plodech Rubinoly, Otavy, Lipna, Luny, Karmíny a Goldstaru se objevila nějaká mně neznámá houbová choroba. Tmavé malé skvrnky se světlým středem mají průměr asi 1 – 2 mm a poškození zasahuje také do dužniny do hloubky asi 2 mm. Je... celý příspěvek >
Houbová choroba na plodech jabloně, 22.9.2011 Obsahuje fotku
Na některých plodech Rubinoly, Otavy, Lipna, Luny, Karmíny a Goldstaru se objevila nějaká mně neznámá houbová choroba. Tmavé malé skvrnky se světlým středem mají průměr asi 1 – 2 mm a poškození zasahuje také do dužniny do hloubky asi 2 mm. Je... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 22.9.2011 Obsahuje fotku
Včera jsem sklidil odrůdu jablka Spartan. Lokalita : 230 m n.m. Vyškov, střední Morava
Jakou letní jabloň?, 21.9.2011
Ve Fytosu nabízí novinku - letní jabloň Juno (Julie x Lenor). Neví někdo blížší údaje o této odrůdě?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika