Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkratky latinských jmen rostlin používaných v projektech, 17.1.2014
Děkuji za odpověď, většinu jsem si dokázal odvodit.Zbylo mi jich pár.Jestli mi někdo pomůže budu rád za každou odpověď.Marcel 1)AcplD -  javor jaký? 2)Deusc-? 3)Astna- 4)Paeo- pivoňka?? 5)Gerd - kakost... celý příspěvek >
Zkratky latinských jmen rostlin používaných v projektech, 15.1.2014
Dobrý den, vracím se k tomuto tématu, daly by se ty zkratky latinských názvů někde dohledat? Zatím se mi to moc nedaří. Děkuji za pomoc.Marcel
Čím na karbon?, 14.12.2013
U jednoho stroje mám v návodu, že polosyntetiky mám dávat 40:1 a syntetiky 50:1. Tedy u tohoto konktétního stroje dávka oleje do 1 litru benzínu u Mogulu TSF vyjde levněji než Stihl HP. Jestli on ten počet oprav nebude dán tím, že pro... celý příspěvek >
Čím na karbon?, 14.12.2013
Pánové mají pravdu, že ten červený Stihl má horší základ a při poměru 50:1 by nemusel stihnout namazat co má. Zato je lépe aditivovaný proti úsadám karbonu, proto při poměru 33:1 je ho dost aby namazal a čistil. Pracujte na maximální otáčky, ale... celý příspěvek >
Pomoc při výběru brusky na řetězy, 7.12.2013
FO, priebežne mi spíš odpovídá průběžně, ale nechám slovíčkaření. Tak jak to popisujete to valná část servisů nedělá a je to dáno ne jen tlakem prodat nové řetězy, ale i kvalitou znalostí různých zámečníků, instalatérů a dalších novodobých... celý příspěvek >
Pomoc při výběru brusky na řetězy, 7.12.2013
Tohle by bylo třeba lépe vysvětlit  "A doma si môžte reťaz priebežne nabrúsiť na veľkosť najkratšieho zuba aby ste si moc neobrúsil ostatné ako to niekedy robia v servise." Co myslíte že ten servis asi tak dělá? Brousí ostatní zuby podle... celý příspěvek >
Dutiny (nejen) listnatých stromů, 17.11.2013
To máte jako s rýmou... neléčená trvá týden a léčená 7 dní. Každému stromu vyhovuje něco jiného, u některých životnost stejně neprodloužíte jen je to pracnější.
Borůvky kanadské, 17.11.2013
S "20 l rašeliny ++" jsem reagoval na konkrétní rozměry jámy a uváděl, že se substrát nevyměňuje, ale pouze doplňuje ubývající objem.  V 250 litrové jámně se uživí 4-6 pětiletých sazenic. Pokud by měl pán (nebudu to hledat) jen jednu jámu pak... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 17.11.2013
Pane J.R. Protože mám celé spektrum rostrlin od vápnomilných až po vápnostřežné nebo acidofilní, kupuji jednosložková hnojiva po pytlích od 15 do 50 kg a dolomit volně ložený v metrácích. Nemohl bych mít spoustu krabiček po pár desetikorunách. Čas... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 17.11.2013
Asi ano, těm šaržím co nevyjdou "těžké kovy" na výstupu dají krabičku s potiskem "Azalky". Pokud použijí tuzemské slepičáky do směsi se sírany, nic netestují a balíčkují podle poptávky.
I toto je Mountfield, 10.11.2013
Když kupujete za nejnižší cenu co MFT může dát, pak asi dostanete odpovídající kvalitu, protože nikdo neprodává pod cenu za kterou vyrobil či nakoupil. Problém je v tom, že oni mají slevy až 75% tedy běžné ceny jsou 4× nadsazené. Od běžných cen se... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 10.11.2013
souhlasím a ještě dodám, že povinnost jet ze svahu se zařazeným přiměřeně nízkým rychlostním stupněm je i základem výkladu v autoškole pro jízdu s jízdní soupravou (nebo i sólo vozidlem nad 3,5 t). Nejsem hrdina, před svahem zařadím nejlépe... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 10.11.2013
Pan "host - xxx.xxx.134.12 přispívající v 10.11.2013 13:05" by se měl vrátit do autoškoly. V návodu je psáno i něco o rozsahu požadovaného řidičského oprávnění. To co se učí v dobré autoškole by pak nemuselo být podrobně uváděno v návodu, A v... celý příspěvek >
Štěpkovač, 10.11.2013
žádný z Vámi jmenovaných. To jsou hobby ořezávátka tak pro těch 10-12 ovocných stromků. Pokud máte 4 ha lesa, tak koukejte na něco poloprofi až profi, jinak štěpkováním strávíte půlku zimy a nikoliv tři odpoledne.
Vylévaní močůvky na zahradu, 2.11.2013
a oxidace ozonem si pak poradí s těmi bakteriemi...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika