Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzduchování a čerpadlo - jaký výkon, 1.5.2011
Asi takhle, filtrační čerpadlo BFBP200 Vám určitě nestačí, sice píšou že dává 11m3/h ale nedává, na konci hadice budete rád když Vám potečou 4m3/hod. měl jsem ho a na tekhle velký objem vody potřebujete nějakých 12m3 asi by stačilo i 10m3 kdyby to z... celý příspěvek >
Fólie na jezírko z Polska, 1.5.2011
Ono to bude tím že opravdu folie ekofoil neexistuje, název je smyšlený, ale abych nebyl uplně negativní znám folie od polských výrobců které jsou kvalitní a odpovídajím všem parametrům včetně ceritifikátů a podobných dokumentů jenže jejich nákupní... celý příspěvek >
UV lampa - jak zapínat, 27.4.2011
Dobrý den, Opravdu UV nemusí běžet celý den nevím jestli stačí 4 hod denně nechal bych jí alespoň 6 přes sezonu. Jinak žářivka se má měnit každý rok, tak jesli jí používáte tři roky asi je na čase.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 27.4.2011
Jesli je to folie z číny a není o žádného značkového prodejce nikdy bych do toho nešel, nevíte co to bude uvolňovat do vody a o UV stabilizaci bych také dost pochyboval, nám neznačkové čínské výrobky pro stavebnictví, viz izolace a je děsně fajn když... celý příspěvek >
Malé jezírko, 27.4.2011
Zdravím, osobně si myslím že u jezírka které má cca 4m3 už by filtarce být měla.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 26.4.2011
Paní to má troch divně postavené, zajímalo by mě kolik toho prodá, mimochodem nákupní cenu této folie má v přepotu něco okolo 45-50kč/m2 takže tomu říkám dobrý job.
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 25.4.2011
To co je na fotkách je typický eutrofizační jev, vzniká to nadbytkem fosforu a dusíku ve vodě, doporučoval bych vyměnit část vody pokd je ze studny nechyt jí padat z výšky na hladinu ať se okysličí a snížit množství krmné dávky ryb je na to co snědí... celý příspěvek >
Koupací jezírka, 24.4.2011
Nemyslím si že 18000l za hodinu pro 200m3 jezírko je dostatečný výkon.
Koupací jezírka, 24.4.2011
Přesně s tím souhlasím a již jsem to psal, filtrace v podobě filtračního jezírka tj. kořenová čistička je taky naprosto nevýhodná možná jako dopolňující filtrace, ale rychle se zanese zhruba za ty dvě sezony a je nefunkční a nedokázu si moc dobře... celý příspěvek >
Koupací jezírka, 24.4.2011
Jak jste na tom v současnosti, spodní gula asi v jezírku není, koukal jsem na stránky firmy co Vám jezírko dělal a nic takového ve schématu filtrace nemají. Takže bych jezírko vyčistlil ale uplně, pročistit kačírek odkalit. vyměnit vodu nebo alespoň... celý příspěvek >
Koupací jezírka, 24.4.2011
Filtrace by měla pomoct každé jezírko potřebuje údržbu, pokud si myslíte že do něj nidky nesáhnete tak je to omyl, trochu mě překvapuje že nemáte spodní gulu na dostraňování nečistot ze dna, filtrace se dá pořídit i za jiné peníze než 200tis.
Koupací jezírka, 24.4.2011
Jinak jezírko o této velikosti Vám zavidím a myslím že takových lidí bude víc, nemám na zahradě tolik prostoru abych si mohl dovolit vybudovat něco tak velkého, trávil bych u toho celé hodiny
Koupací jezírka, 24.4.2011
Ještě bych chtěl dodat, tvrzení že honit vodu do kola je zbytečné je tak trochu hloupost, co vlánkitá řasa nesnáší je pohyb vody, přes zimu když byla vypnuté čerpadlo mi samozřejmě také narostla, skoro jako všem ale do dvou týdný po zapnutí čerpadla... celý příspěvek >
Jaká voda do jezírka?, 24.4.2011
Chlor ve vodě z vodovudu neřešte velice rychle vyprchá a pokud jí necháte při napouštění jezírka dopadat z hadice na hladinu z výšky tak vyprchá téměř okamžitě.
Želva v zahradním jezírku, 23.4.2011
Nezámzná hlobka nejde takhle klasifikovat že je 80cm v každé oblasti je to jiné, na horách to bude třeba 1m nebo 1,2m na jižní moravě 60-80cm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika