Příspěvky uživatele - 220.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Na louku bych si pořídil mulčovač, např. HURRICANE F-530. Manévruje se s ním snáze než se sekačkou na vysokou trávu a poseče i 3/4 metrovou trávu.
Zavařování v mikrovlnné troubě, 16.6.2010
A ako to tie mikrovlny urobia? Lze to vyjádřit v nějakých jednotkách škodlivosti, nebo jste jen hodl do placu lidové moudro? Mikrovlnka dokáže zničit bílkoviny vysokou teplotou, pokud se v ní potraviny ohřívají příliš dlouho. Žádná měření... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 9.6.2010
Pokud je měrka na závit, tak pouze vyšroubovat, vyndat, otřít, přiložit a bez zašroubování zkontrolovat. Pokud je měrka na bajonetový uzávěr (pootočením o 90°), pak se po otření zajistí zpět, vyjme a zkontroluje.
Solární pyramida, 9.6.2010
Činná plocha pyramidy 0,22 m2 za 3000,- je špatný vtip, nikoliv řešení ohřevu vody, tedy pokud nemáte dětský bazének.
Totální devastace živého plotu - kroucení listů, 24.5.2010
Zkroucení listů zobu ptačího způsobují mšice rodu Myzus ligustri, které na rostlinách přezimují ve formě vajíček. Larvy se z nich líhnou po vyrašení zobu a začínají sát na spodní straně mladých listů, které se charakteristicky svinují. Koncem května... celý příspěvek >
Totální devastace živého plotu - kroucení listů, 19.5.2010
Zdravím, od původního zadání mého dotazu se mi podařilo shromáždit další informace ohledně tohoto problému a podle toho, co mi bylo řečeno od studované osoby v tomto oboru, se pravděpodobně jedná o virové onemocnění, na které obvyklá chemická... celý příspěvek >
Trnity rychlerastuci zivy plot, 11.5.2010
Část oplocení svého pozemku jsem vyřešil Dřezovcem trojtrnným. Roste rychle, zaplétám boční výhony sousedních rostlin, rozestupy cca půl metru. Krásná i dekorativní stěna zeleně s impozantními temně červenými trny. Neproniknutelné... :) Bez... celý příspěvek >
Přesazené jabloně, 10.5.2010
Na podzim jsem přesadil tři vzrostlé jabloně (cca. 2,5 metru). Nebyl čas je na to připravit, překáželi bazenu. Tak jsem převezl na svou zahradu s docela velkým kořenovým balem, vykopal díru a zasadil stromy do směsi kompostu a země, pohnojil... celý příspěvek >
Bílý povlak na borovici, 3.5.2010
Děkuji za odpověď a pomoc. Už sem provedl postřik, tak uvidím, jestli přežijou...
Motorové kolečko Muck Truck, 7.4.2010
Isolit vyráběl i kolečko, které mělo přímo pod korbou (pod těžištěm) zdvojené kolo, tedy cosi jako stavební vozík. Možná ještě nějaká mají. Každopádně už je nenabízí.
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 29.3.2010
WDčko velmi dobře vzlíná a má velmi nízkou viskozitu, takže prosákne všude. Sice neleptá pryž ani plast, ale tím pádem ani úsady, karbon, či zatuhlé plastické mazivo. Lepší službu často udělá konkor, či petrolej smíchaný s acetonem 1:1.
Ložiska do vřetenové ruční sekačky Husqvarna (54), 29.3.2010
Blahopřeji, že jste se dobral slušného konce. MMCH, zahradní traktory partner a bolens jsou na tom s rozměry ložisek, pouzder a kladek podobně.
Motorová pila Oleo-mac, 23.3.2010
To je vcelku zavedený termín u motorových pil, že se motor přetočil či utavil. Neznamená to, že se jednorázově roztočí tak moc, až to nevydrží, ale že se motor přetáčí tak, že se kvůli vysokému tlaku na olejový film, a následně i teplotě, tento začne... celý příspěvek >
Jaký olej do motoru B&S 675 Easy Start (Al-ko 520 BRV), 16.3.2010
Castrol GTX se už nějakou dobu nevyrábí, pouze doprodává, a popravdě, ani za moc nestojí. Použijte Magnatec či jakýkoliv jiný olej stejné specifikace.
Bubnové sekačky, 11.3.2010
Ještě se mi nestalo, že by nůž ulétl, nebo že by se o to snažil, a to ani když se vylámalo kluzné pouzdro pro šroub.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika