Příspěvky uživatele - 220.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na kvas, 1.9.2011
Díky za reakci, přeobjednal jsem se na 7.9., vysířím to. Myslíte že má smysl dělat na těch pár dní ještě něco dalšího?. Např. zasypat povrch cukrem (jak mně furt nabádá tatik a já zatím odolávám)? děkuji K.P.
Alko BC4125 - má to cenu opravovat?, 15.6.2011
Na ploškách válce mezi přepouštěcími kanály a okolo nich to na fotce vypadá, jakoby tam tvrdokovený nástřik byl sedřený, nebo je na něm nanesený hliník z pístu, což přibližně odpovídá poloze rýh na pístu, a také vypáleným místům na vrchní části... celý příspěvek >
Výměna motoru 2T za 4T na Jikov BDR 700, 1.6.2011
Mohl byste někdo prosím přibližně změřit délku hřídele od spodní části bloku? Třeba včetně spojky mínus zapuštění ve spojce. Děkuji. A.W.
Výměna motoru 2T za 4T na Jikov BDR 700, 27.5.2011
Díky oběma. Přírubu pro uchycení motoru a klečí chápu a hdlouhá hřídel by mi nevadila, ale jde mi o to, že délka hřídele je pouze 40 mm. Nebude to málo? A.W.
Výměna motoru 2T za 4T na Jikov BDR 700, 26.5.2011
Můj motor Jikov se po GO zadřel na klice (poškozena klika, válec, píst), a už se mi nechce kupovat nové díly, už proto, že za cenu nižší lze koupit silnější 4T motor. Je jasné, že bude potřeba vyměnit i hnací řeměnici, úchyt motoru ke klečím, a... celý příspěvek >
Pančovaný med, 24.5.2011
Pozdější reakce, ale přece. Nejsem včelař, ale konzument medu. Už dávno jsem slyšel inforamci, že máme konzumovat to, co roste a je "vyrobeno" tam, kde žijeme. A o medu to platí obzvlášt. Naše rodina zásadně kupuje český med. Když se... celý příspěvek >
Menší dřevěná udírna, 18.3.2011
Velmi podařená udírna.Také se připojuji k ostatním se žádostí o informace ohledně topeniště, kouřovodu, vyskládání cihel pro šnekovité vedení kouře a vlastní přívod kouře do udírny. Moc děkuji.
Honda GCV 160 - maximální otáčky, 15.3.2011
Max otáčky nenastavíte šroubem u tohoto motoru, neboť se takto nenastavují. Pro správnou funkci motoru doporučuji ověřit správné nastavení bohatosti směsi (na karburátoru jsou 2 šroubky a dost nepřístupné pro běžně snadné očekávané... celý příspěvek >
Slepice a slunečnice, 27.12.2010
dobrý den, je to o zvyku, slunečnice a kukuřice jsou trochu velké a obilí je malé a kulaté, žito slepice také nechá a prvně vyklove pšenici, ale když nic jiného nemá vezme za vděk i to žito a nakonec i tu kukuřici a slunečnici, určitě znáte tu... celý příspěvek >
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 11.10.2010
Olej se nalévá po ten prolis po obvodu spodní misky filtru.
Jaká pila, 24.9.2010
Hlasovat nohama nemusím, bránit se můžu i jinak - třeba i tím, že koupím u někoho jiného Schválně, jestli uhodnete, co to znamená "hlasovat nohama" ;). A.W.
Lepší křovinořez - který?, 20.7.2010
Je uplne jedno či dvoj, štvortakt alebo 4mix v týchto triedach všetky trasú a to tak že fest.Také info že 4štvortakty trasú menej a sú podstatne tichšie - niekoľkokrát som to tu čítal.Len by ma zaujímalo prečo tabuľky hovoria niečo iné. Tabulky... celý příspěvek >
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Co člověk, to názor. Každý vám doporučí to, co má doma. Mně osobně přijdou nejdravější křovinořezy stihl 4 mix. Navíc mají výborný poměr hmotnost/objem/výkon, nicméně 2 kW na dosíkání trávy je nějak zbytečně moc. Když uvážím, co dovede stihl FS 130 s... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Pokud budte vybírat sekačku dle nejnižší ceny, a nikoliv dle způsobu použití, zbytečně vyhodíte peníze za nepotřebný stroj. Honda se 135 ccm je pro dané použití velmi velmi slabý, a srovnávat jej s B&S 190 ccm je úsměvné. Zajeďte si di do... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
S klasickou sekačkou se sběrem do koše bude nutné sekat každý týden nebo aspoň 1x za 10 dní. To je v součtu hodně práce a hodně benzínu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika