Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kumkvát, 3.3.2011
Dočetla jsem se, že z pecky cca 10let a roubovanému tři roky...     Lída
Pomoc při výběru hrachu, 3.3.2011
Už jsem párkrát měla Gloriosu, má dlouhé lusky .  Lída
Buxus má oranžové listy, poradíte?, 3.3.2011
Jakou barvu mají v létě? Připadá mi to jako "ošlehané "od studeného větru, vnitřní listy jsou chráněné a zelené. Suché to evedentně není, moc vlhka by se projevilo na všech listech. Takže zbývá to, co má vliv na vnější větvičky a na vnitřní... celý příspěvek >
Která popínavá růže rychle roste?, 3.3.2011
Žádná růže vám po oblouku neporoste dolů, oblouk pokryje, ale dolů nepoleze. Pokud chcete mít porostlé obě strany oblouku až dolů, musíte dát dvě. Nejrychleji rostou a nejdelší šlahouny dělají všechny ramblery.  Lída
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 3.3.2011
Jedině použít vyhledávač, na Lbulbs uvádějí jako pozdnější Lady Kate, Emma Klehm (růžové) a Madame Gaudichau (tm.rudá). Ale určitě jich je víc.  Lída
Řez angreštu, 3.3.2011 Obsahuje fotku
Asi takhle - viz obr. Jinak se stříhá buď na podzim po sklizni, nebo hodně brzy zjara, protože brzy raší.           L
Řez angreštu, 3.3.2011
Nové výhony se obvykle zkracují cca na 4očka (poslední by mělo směřovat ven z korunky), ale vzhledem z délce přírůstků to zkraťte tak na polovinu, kdyžtak to upravíte příští rok.   Lída
Ostružina rezať či nie?, 3.3.2011
Odstřihnout jen suchý konec výhonu, plodí po celé délce. Mám je přes drátěnku přehnuté. Po odplození ponechat opět nové výhony a staré odstranit. Lída
Kdy řezat maliny?, 3.3.2011
P. Vysloužil má naprostou pravdu, ty tzv.jednoleté (které plodí už i 1.rok na podzim) se propagují poslední dobou hlavně kvůli zjednodušení řezu - ořeže se šmahem vše bez probírání...           Lída
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 3.3.2011
Letos je jí hodně, jen jsem to vyhrabala ostrými železnými hráběmi, ono se to za pár dnů hezkého počasí spraví (ale mám obyč.trávník, ne angl.).     Lída
Nový záhon, 3.3.2011
Dobrý nápad s tím zakrytím! Také jsem drny s bršlicí vždy dávala kořínky nahoru na hromadu, a pak z toho byla pěkná zem, ale občas jsem zbytky té bršlice z toho ještě musela vybrat. Příště zakrývám!     Lída
Výsev rajčat, 3.3.2011
Nečetla jsem celé vlákno, co psali přede mnou, ale rajčata, co půjdou ven, vysévám koncem března, nevytáhnou se tolik a v létě mne o půl metru přerostou (musím je pak zkrátit  :-)))      Lída
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 3.3.2011 Obsahuje fotku
Ano, hortenzie (obvyklá- kvetoucí do kulata - H.macrophylla) potřebuje spíš polostín, víc slunce snese h.latnatá (květenství do podobného tvaru, jako má šeřík). Pivoňky vyžadují slunce. Ta pivoňka na fotce je moje Amabilis, ta "malinová").... celý příspěvek >
Nemocný ořešák, 2.3.2011
Není to choroba, je to škůdce  - roztoč (vlnovník). Pokud máte malý stromek, lze použít na jaře postřik proti roztočům,. Jinak snad lze ještě použít i ochranu dravými roztoči (o tom jsem se právě teď dočetla na... celý příspěvek >
Diera v starej jabloni, 2.3.2011
Beton rozhodně nedávat, to byste jí spíš uškodil, drží vlhkost a díra nedýchá. Vyčistit a překrýt tak, aby do díry přímo nepršelo, ale aby tam mohl vzduch. Nevím, jak přesně je díra umístěná, v úžlabí větví se dělává stříška. U souseda byla díra na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika