Příspěvky uživatele - 210.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První slivoně už zrají, 29.7.2010
Na jihu Moravy již před několika dny začala dozrávat Katinka, výborná,podobná Domácí švestce a dneska jsem chutnal první plody Malvazinky.
Postřik Chess, 3.7.2010
Přípravek Chess 50WG není povolen pro ovocné stromy, ale pouze pro brambory, zeleninu a chmel.
Strupovitost 2010, 30.6.2010
Vracím se k mému příspěvku z 2.6.kdy jsem psal o podmáčeném pozemku, na kterém byla vystouplá spodní voda zhruba 6 týdnů.Ošetřování bylo velmi problematické vzhledem k podmáčené půdě a dlouho trvajícím dešťům.Pokud se týká rezistentů, tak všechny... celý příspěvek >
Strupovitost 2010, 2.6.2010
Prrávě jsem se vrátil ze zahrady a pole, kde mám asi 5 cm vystouplou spodní vodu.Jsem jenom asi 500m od řeky Moravy, která má hladinu nad terénem a tím se zvyšuje hladina spodní vody a vzhledem k současným srážkám už půda vodu nebere. Proto si myslím... celý příspěvek >
Množení sloupovitých jabloní, 3.5.2010
Sloupovité jabloně si množím roubováním a očkováním už několik let.Jako podnože používám MM106,případně M11.Zkusil jsem i M26, ale růst roubovanců je slabší.Na semenáče jsem nezkoušel roubovat ani... celý příspěvek >
Angrešt bílý, zelený a červený, prosím doporučte, 2.5.2010
Připojuji se k diskusi o angreštech.Pěstuji je už dlouho a zkoušel jsem různé odrůdy.Začínal jsem se Zlatým fíkem, odrůdami p.Šolce, Bílým nádherným, Citronovým obřím /ten mám dodnes/ pak některými odrůdami z Velkých Losin.Nyní mám některé Německé... celý příspěvek >
Jak na potkany, 6.4.2010
Dobrý den.Mám problém s potkany.bydlím na vesnici a všude okolo mají prasata, slepice,hromady dříví a zgarbů a tak ty potvory mají co žrát, kde bydlet a já si s nimi nevím rady.Všelijaké jedy mají tuším jako dezert po obědu a el.plašiče taky na... celý příspěvek >
Vysoká spodní voda, 20.3.2010
Mám sad v blízkosti řeky Moravy, kde je také vysoká spodní voda.V létech, kdy je dostatek vodních srážek je ve studni hladina vody pár centimetrů pod terénem.Z vlastní skušenosti po 40 letech sadaření vím, že zde můžu pěstovat pouze jabloně,... celý příspěvek >
Podnože J-TE-E a Mix, 12.3.2010
Podle mně se jedná o podnož M9.Už se mně také stalo, že určitá školka psala čísla M podnoží římskými číslicemi.
Bohemia Gold - jak ostříhat, 12.3.2010
Pokud si korunku stromku nevyčistíte od kolmo vzhůru rostoucích tzv vlků, tak se s ní příští rok nedomluvíte a budete muset provést radikální řez, kterému se vyhnete, pokud dáte na radu p. Dr.Vysloužila. Internet nemám dlouho, tak jsem se zatím jenom... celý příspěvek >
Jablko roku, 14.1.2010
Teď se právě dívám na ýsledky degustací z Holovous, Drnovic a místní degustaci z Uh.Ostrohu.Odrůda Topaz, přes to, že ještě není její čas se umístnila na všech degustacích na 7 místě. O tom, jaký je rozdíl mezi skladováním ve sklepě a v... celý příspěvek >
Jabloň Pink Lady, 14.1.2010
Pink Lady mám asi čtvrtým rokem.Plody velmi pěkné, chutné,sklízím až před příchodem prvních mrazů.Má velkou nectnost a to je citlivost na strupovitost. V loňském roce, kdy byl tlak strupovitosti malý byly jablka krásná, ale v roce 2008 byla... celý příspěvek >
Vysadba švestek, 11.11.2009
Určitě dozraje, zvláště na na jižním svahu. Jsem ze stejné oblasti.
Série Top, 18.10.2009
V letošním roce úroda JOJO velké plody, sladké-musel jsem podpírat větve-bez probírky, plody sladké, chutné.Odrůda Toptaste cukernatost 30°,ostatní Top odrůdy-nemám všechny- okolo 20°. Zatím spokojenost.naroubovány na myrobalánu.Nadmořská... celý příspěvek >
Jablon granny smith, 18.10.2009
Pěstuji v okolí Strážnice na jihu Moravy, sklízím jako poslední před příchodem mrazů.Jablka taková jako v obchodě. Mém dojem, že je také pěstují ve Velkých Bílovicích, což je od Vás kousek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika