Příspěvky uživatele - 186.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalifornské žížaly, 22.7.2009
Nemáte prosím někdo z vás nějaké zkušenosti s kalifornskými žížalami?  Tatínek si je chce objednat. Bylo o nich psáno v Receptáři. Sice zde je dost rozsáhlá diskuse, ale já tomu moc nevěřím. Tak bych ráda znala názor někoho z vás zkušenějších,... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 22.7.2009
Mají je v zahradnictví v Kruhu u Jilemnice. Já jsem ji tam kupovala asi před 14 dny za 89 Kč. Měli tam i muchovník.
Vadnoucí fuchsie, 8.7.2009
Nevím jestli dobře poradím, ale mě se to s jednou fuchsií také stalo. Byla pod velkou borovicí a já ji dala na celodenní sluníčko. Asi po týdnu možná déle měla takové zvadlé svěšené listy jak bez života. Když jsem ji přesazovala, tak jsem k ní... celý příspěvek >
Opěrná zeď, 25.6.2009
Máme zahradu na mírném svahu a chceme alespoň v nejnižším rohu postavit opěrnou zeď 1 m vysokou a na ni plot. Zeď by byla ze ztraceného bednění, asi 10 m na každou stranu, abychom mohli pozemek drobek vyrovnat. Mezi námi a sousedy je... celý příspěvek >
Poznáte někdo tuto rostlinu?, 12.6.2009
Myslím, že ty 'okna" jsem už přenechala mladším. (I když nikdy neříkej nikdy.) Ta bouřlivá léta jsou už pryč. Škoda! Musím si už dávat pozor, abych se nepřelila a neuhnívaly mi kořínky. Přeji pěkný slunný víkend, už toho deště i krup bylo dnes... celý příspěvek >
Bradavice na listech, 12.6.2009
Děkuji za odpověď. Našla jsem si i ty starší příspěvky o roztočích a pan Vysloužil píše, že s tím nic nedělá. Tak s tím tatínka potěším. Já jsem si původně myslela, že je to nějaká choroba. Díky za vysvětlení.
Poznáte někdo tuto rostlinu?, 12.6.2009
Mockrát děkuji. Tak ta réva půjde na kompost. Zatím ji pěstovat nechci. Mě dělají ještě starosti ovocné stromy. Možná někdy v budoucnu, až získám více zkušeností. Díky.
Poznáte někdo tuto rostlinu?, 11.6.2009
Pane Josefe, mockrát děkuji. Musím s pravdou ven. To víno, alespoň co vím já, jsme tam nejedli, ale pili. To ale jen pro zajímavost. Můžu mít ještě dotaz? Když bych chtěla tu révu k jídlu tak ji musím přeštěpit nebo přeočkovat? Díky
Poznáte někdo tuto rostlinu?, 11.6.2009 Obsahuje fotku
Můžete mi někdo ze zkušenějších sdělit co mi to vyrostlo pod velkou borovicí? Myslím se, že to sem zanesli ptáci. Už mi pod borovicí, kde mám záhonek s kytičkami, vyrostlo vloni asi 10 přísavníků. Nevím jestli to mám nechat nebo vyrýt. Díky
Bradavice na listech, 10.6.2009 Obsahuje fotku
Tatínek má na dlouleté švestce podobné bradavičky (viz. foto) a listy mají i světlejší barvu. Staré švestky, které jsou vedle to nemají. V předchozích příspěvcích jsou různé názory, poraďte mi prosím, čím to má tatínek ošetřit ať ho alespoň drobek... celý příspěvek >
Vlašský ořech - nemoc listu, 10.6.2009 Obsahuje fotku
Poraďte mi prosím, co to má tatínek s vlašským ořechem. Má to jen na malém ořechu. Druhý je velký a ten má listy zdravé. Domnívám se, že to mohlo být způsobeno mrazem, ale nejsem si jistá. Díky za radu. 
Co všechno hnojíte slepičáky?, 28.5.2009
Zajímalo by mně jestli hnojíte zkvašeným slepičákem hortenzie, rododendrony, fuchsie a jiné rostliny, které nesnášejí vápno? Děkuji
O jaký plevel se jedná?, 19.5.2009
Bojuji se svlačcem už třetím rokem. Byl hlavně okolo kompostu a rozpadlého skleníku. Dvakrát až třikrát do roka chodím se štětečkem a natírám mu listy. Natřený zahyne, ale kousek vedle vyrazí další. Měla jsem ho i v trvalkách. V záhonu k němu... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Nevíte prosím vás co je to za malého červa? Mám u chaty krásnou velkou borovici, slouží jako slunečník a červi z ní začaly padat dolů. Padá jich docela dost a je to nepříjemné, když tam sedíme. Poraďte jak na ně i když si nedovedu představit nějaký... celý příspěvek >
Proti pampeliškám, 23.4.2009
Zahradu kterou jsme koupili před třemi lety nikdo asi 8 let neobdělával, tak vímco to je. Každý rok stříkám Bofixem skoro celou zahradu. Randap jsem použila jen drobek na přesličku, kozí nohu, svlačec., které jsou nezničitelné. Pampelišky jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika