Příspěvky uživatele - 34.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nerovnoměrné hnojení, 28.7.2009
Dobrý den, já už jsem opravdu zoufalá, protože ať dělám co dělám, stále mám po pohnojení hrozný trávník - pruhy světlé a tmavé trávy, prostě a´t se snažím co nejpečlivěji navazovat vozíkem nejde mi to. Četla jsem tu, že radíte koupit... celý příspěvek >
Ibišek, 22.7.2009
tak, nikdo mi tu nedokázal poradit :) a po hledání na internetu jsem narazila na názor, že to může být když jsou velká vedra - což te´d jsou, tak kdyby měl někdo podobný problém :)) tak to vypadá, že nic nepomůže, jen až se počasí trošku... celý příspěvek >
Ibišek, 20.7.2009
Dobrý den, mám v předzahrádce zasazený ibyšek začal nasazovat pěkně poupata, ty se ale vůbec nerozvijí a druhý až třetí den nerozvitá opadávají. Prosím poradí mi někdo co je špatně, děkuji Simona
Hnojivo na trávník + mušky v trávníku, 20.7.2009
Dobrý den, poradí někdo prosím? potřebovala bych poradit s hnojivem na trávník, nejlépe granulovaným s vyšším obsahem vápníku. A dále potřebuji poradit s muškami v trávníku - když se v trávníku projdeme skáčou na všechny strany takové hnědo šedé... celý příspěvek >
Tavolník, 17.7.2009
Dobrý den, ráda bych poprosila o radu. Když už mi tavolník odkvetl, mám suché květenství ostříhat teď, nebo to mám nechat až na podzim či jaro? děkuji Simona
Jaký postřik dřív?, 24.6.2009
Dobrý den, v trávníku se nám objevily houbičky a mech. Co mám dřív likvidovat? Mám nejdřív koupit postřik na mech, postříkat, počkat - jak dlouho? a pak koupit potřik na houby? nebo napřed likvidovat houby? pokud je to jedno... jak dlouho by měla být... celý příspěvek >
Osychání plaménku, 14.6.2009
ale jak to poznám? na listech nic není vidět, žádné  - třeba "fleky"
Osychání plaménku, 14.6.2009
Dobrý den, mám druhým rokem zasazený u plotu plamének, na jaře hezky rostl, začal i kvést, ale teď jak asi týden pršelo, tak nyní začal uvadat a už celá rostlina usychá. Nevíte prosím, čím to může být? a co s ním mám dělat? mám ho u země ustřihnout,... celý příspěvek >
Ořechoplodec, 8.6.2009
Dobrý den, prosím o radu. Od minulého roku máme zasazeno 6 keřů ořechoplodce. Všem se dařilo a daří, jen u jednoho začaly uvadat lístky na jedné z větvi. Ze země mu jdou tři větve a na jedné uvadají. ostatní dvě jsou dobré. žádného škůdce jsem... celý příspěvek >
Elektrický vertikutátor, 10.4.2009
prosím, můžete mi poradit, jak vysoká by měla být tráva než začnu s vertikulací? je to jedno, nebo ji mám napřed posekat na nějakou výšku? děkuji Simona
Kdoulovec, 4.8.2008
děkuji moc všem za rady, už jsem se spojila se zahradníky kteří zahradu osazovali, zalévala jsem jen večer, protože jsou tu strašná horka, půl dne na stranu s keři svítí sluníčko a tak sem zalévala tak až později, ale půda byla i přes den (na... celý příspěvek >
Kdoulovec, 2.8.2008
Dobrý den, prosím o radu, mám čerstvě (asi 1 týden) zasazených 5 kdoulovců - umístěné i zasazené zahradníky, ale všem keříkům začaly osychat listy, zalévám je každý večer, mohl by mi, prosím, někdo poradit, čím to může být? děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika