Příspěvky uživatele - 34.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konec závlahy, 6.10.2009
Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy skončit se zavlažováním trávníku - máme automat závlahu a kdy tuto závlahu "zazimovat" - zřejmě to závisí na venkovní teplotě? děkuji Simona
Svatolina cypřiškovitá, 4.9.2009
Dobrý den, pomůže mi prosím někdo radou? Rok stará svatolina mi narostla do krásných koulí metr širokých, ale tyto koule se začaly jako od středu rozpadat, tzn že nedrží ten tvar ale stonky padají a hlavně je od země suchá, osychá, ty stříbřitě... celý příspěvek >
Vajgelie, 31.8.2009
Dobrý den, prosím o radu. Před rokem zasazená vajgelie začala uvnitř keře osychat, všehcny lístky na prutech od země asi do poloviny osychají, je to způsobeno malou zálivkou? Co může být příčinou? děkuji Simona
Jahody, 10.8.2009
děkuji moc za odpověď. A proč ty staré už teď neseřezávat, už bych je tím hodně oslabila? 
Jahody, 10.8.2009
Dobrý den, prosím o radu jak na jahody. Mám na zahradě pár keříčků jahod, nechala jsem jak vylezly šlahouny u každého keříku po jednom, abych si je mohla rozmnožit a co teď dál? te´d je ostříhám, zasadím, na nový záhonek, a ty staré keříky... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 4.8.2009 Obsahuje fotku
prosím, můžete mi poradit co chybí ibišku dle fotky listu? děkuji
Zlatice prostřední - omlazovací řez, 4.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám zlatici rok starou, vypadá tak, že je asi necelý metr vysoká košatá a z ní během léta vyrostlo asi 6 dlouhých výhonů které se asi 30 cm před koncem začaly rozkošaťovat, ty výhony mají asi 1,5 m to přízemní nijak neroste (kvetlo) chtěla... celý příspěvek >
Červený rybíz, 3.8.2009
děkuji moc p. Rony za odpovědi, kůru odstraním a asi se uvidí příští rok, jestli z něho něco bude.
Červený rybíz, 3.8.2009
zahradníci nám zakládali před rokem zahradu a na naše přání přisadili letos ještě dva keříky červeného rybízu (k čtyřem co už sázeli minulý rok), kořenový bal vůbec nevím jak vypadal, u sázení jsme nebyla, kůrou máme vysypané všude kvůli plevelu -... celý příspěvek >
Rhododendron a azalka, 2.8.2009
děkuji, koupím a zkusím... prosím, kdo je p. Andrlová?
Červený rybíz, 2.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu co dělat s tímhle rybízem - viz foto. Keřík je zasazený letos v červnu a takhle se mu nedaří, co s ním? děkuji Simona
Rhododendron a azalka, 1.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Tenhle rhododendron a azalku, mi před rokem zasadili zahradníci a řekla bych, že jim něco chybí, takhle vypadají od začátku. Azalka je chudá na listy a má je nějaké kropenaté - nevím, jestli to třeba není taková nějaká... celý příspěvek >
Azalka, 30.7.2009
moc děkuji :) Simona
Azalka, 30.7.2009
Dobrý den, prosím, můžete mi poradit s pěstováním azalek? Mám na zahradě 3 asi 1 metr vysoké, a nevím, jestli mám ještě teď hnojit a dále, kdy k nim nahrnout rašelinu? až na podzim? děkuji Simona
Ibišek, 30.7.2009
Víte, je to zajímavý, mám v té předzahrádce dva - asi 3 metry od sebe, jjeden na kmínku a ten krásně kvete, je nádherný - obsypaný poupaty a hlavně rozvitými květy a ten druhý keříčkový právě měl jen spoustu poupat, z nich se rozvili snad 3 a ostatní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika