Příspěvky uživatele - 143.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypadají Vaše brambory?, 24.6.2010
Naše brambory vypadají takto prozatím kvetou to, že stály ve vodě tak ještě dobrý a jaká bude úroda uvidíme.
Je to opravdu trvalka?, 23.6.2010 Obsahuje fotku
Vůbec se se n emusíte bát že vymrzne, množí se sama rozrůstá se.já pěstuji nízké. růžové, bílé modré, vysoké rudě červené, fialové a nikdy mě nevymrzly.M.
Macešky, sedmikrásky, 18.6.2010
Dobrý večer, někde jsem četla a takz to tak dělám.Dvouletky se vysévají když si jdou děti naposledy do školy to je 30 června, a vysazují se na záhony když jdou do školy to je 1.září.V kontejnerech ve skleníku jsem je nikdy neměla tak neporadím.M.
Česnek medvědí - rostlina téměř neznámá, 12.6.2010
Zdravím Ello medvědí česnek si na jaře sbírám a dávám do mrazáku na zimu.To 2 foto to je nádhera to jsem ještě neviděla a ten 3 ten mám.
Zalamování květenství česneku?, 7.6.2010
Ano pochopil jste to dobře, ale nechte si 3-5 česneků s květenstvím a až to květenství vytvoří pravý úhel tak česnek se může sklízet.M.
Zaplavená zahrada, 7.6.2010
Dobrý večer jsem na tom stejně p.Mirku jako Vy měla jsem zatopené brambory ale jen 2 řádky 30 2letých tůjí, záhon mečíků, petržel a cibuli teď čekám co se bude dít ale cibuli a brambory asi vyhodím ještě ráno byli ve vodě.Marie
Nemocný přísavník, 4.6.2010
P.Ello ptala jsem se protože jsem si nebyla jistá, že je to ten co jsem měla i já, bohužel mě letos zmrznul.Koupila jsem si ho vloni na jaře vyrostl do podzimu 3m a je po něm, zkusím si ho sehnat znova.Mějte se hezky Marie ze Severní zatopené... celý příspěvek >
Nemocný přísavník, 4.6.2010
Děkuji Vám za pochvalu.Marie
Co sežralo a obalilo Kalinu, 1.6.2010
Děkuji Vám a udělám to tak jak radíte.Marie
Co sežralo a obalilo Kalinu, 1.6.2010
Pane Stanislewe, já mám taky tuto kalinu mám ji ve vlhku na severní straně tento problém nemám, ale každý rok mě ji napadne mšice taková černá myslím, že se jí říká mšice maková i když stříkám proti mšicím přípravky měním je každý rok těmi potvorami... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 1.6.2010
Pro hosta 215 11 nezežerou je hmyzáci ale zase slimáci protože jsou predátoři a tak ten koloběh pokračuje vylíhnou se noví.Pan Vysloužil má pravdu že když se sbírají do vápna tak můžou na kompost, já je sbírala do cementu tak šli do popelnice v soli... celý příspěvek >
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Také zdravímPetro, nasypte tam trochu tak aby se tam váleli když tak s tím kýblem zatřepte aby byli osypaní.Oslizlí nejsou.M.
Co s posbíranými slimáky?, 31.5.2010
Slimáky sbírám do kýble do kterého dám trochu cementu nebo sádry může být ipráškové vápno prostě co máte, nechám je do rána přikryté a vysypu do popelnice ani jeden nepřežije.Marie.
Slepice a zrní, 29.5.2010
Dobrý večer, manželova maminka byla velká hospodyně a když jsem se k nim přivdala tak mě řekla: na 1slepici se dává 3dkg zrní denně a já to dodržuji, ale musím se přiznat že jim taky přidám někdy více.Chováme10slepic a1kohouta a kupujeme na1rok 150kg... celý příspěvek >
Nemocný přísavník, 28.5.2010
P.Ello přísavník máme od roku 1988 a nehnojíme ani nezaléváme je pod střechou ani na něj neprší jen když přijde nějaký slejvák tak je zalitý.Vy to máte taky hezké mohu se zeptat co to máte na té pergole za popínavku? Pro konvalinku nevím proč Vám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika