Příspěvky uživatele - 26.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přechod z benzínu speciál na benzín naturál?, 28.8.2009
Oktanové číslo nemá žádný vliv na ventily. Je to jen větší odolnost proti klepání - předčasnému zapálení směsi. Ventily propálíte použitím bezolovnatého benzínu na motoru, který nemá tvrzená sedla ventilů. Olovo působí jako mazivo na tato sedla. Při... celý příspěvek >
Motorová pila do 6000, 27.8.2009
Juraji, evidentně ti chybí znalosti, které kritizuješ. Už rok platí směrnice EU i na Slovensku o povinnosti přidávat do benzínu (vyjma 98 a vyšších) bioprodukty - líh v množství 2% průměrně. A v tom je problém, protože někdy může být jen čistý benzín... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 17.8.2009
Už jste si odpověděla sama. Píšete, že nejste technický antitalent. Tzn., že asi umíte dodržovat návod výrobce, ikdyž jej nemusíte pochopit celý. Jednoznačně motorovou sekačku. Je sice dražší provoz, ale má samé výhody. A proti mě, chlapovi, který na... celý příspěvek >
Životnost motorů Honda GCV, 10.8.2009
Ono je to trochu jednodušší. Pro představu: motor sekačky, který nesplňuje žádnou normu EURO, vyprodukuje přibližně 3x víc emisí CO, než automobilový motor s EURO 4. Motor Honda má EURO 2 a ten už vychází lépe, než automobilový motor. Norma EURO x se... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS 340, 7.8.2009
Když Vám na MS 340 začne docházet benzin, tak již motor do max. otáček ani nevytočíte, protože už nezrychluje a většinou do 5 vteřin zhasne. Pokud dodržíte zásadu, že začnete práci s plnou nádrží, tak jen uvítáte, že motor už konečně zhasnul, protože... celý příspěvek >
Kde vyraba Dolmar, 5.8.2009
Také jsem si letos koupil hobby pilu Husqvarna, ale dole na štítku je malým písmen Made in Italy. A když jsem později sundal kryty, tak skoro na každém díle bylo Made in China. Pak si vyberte.
Křovinořez Dolmar MS 340, 5.8.2009
Seřizování karburátoru bylo u těchto strojů kdysi v návodu, proto jen krátce zopakuji. Otáčky volnoběhu jen tak vysoké, aby se neotáčel nůž, zbytečně nízké otáčky nemají smysl. Šroubek L slouží k obohacení směsi a tím seřízení plynulého přechodu z... celý příspěvek >
Honda GCV160 motor nelze nastartovat, 5.8.2009
Závěr Vašeho technika berte s rezervou. Neumím si představit, že máte opotřebený motor po 20 hodinách provozu, i kdybyste jej provozoval bez filtru. Mám 2 tyto motory a nezacházím s nimi v rukavičkách a oba šlapou spolehlivě, ale s jednou podmínkou:... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 26.5.2009
Ve vašem případdě bych nesázel na olej, ale na teplo v přívodu benzinu do válce. Signál je, že vylítnou otáčky před zhasnutím. To znamená, že motor má najednou více chudou směs. Málo benzínu na množství vzduchu. Otáčky bez zatížení se krátce zvýší,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika