Příspěvky uživatele - 169.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vyplatí se nechat zavést na pozemek novou zeminu?, 15.3.2009
nejsem velký zahradník, ale měl jsem stejný problém první majitele když kopali studnu, tak jílem a opukou zavezli kde jaký výmol a díru a nakonec tam naseli takovou tu trávu co vypadá jak žíně! tolik fůr hnoje, kompostu a písku, věčné zapracování... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 15.3.2009
né díky já mám tékáčko a pf 62...právě že jsem se tam stavoval ve Starém Plese jen na čumendu a nezdálo se mě jednání a stroje špatný a ceny jsou asi stejný jako v Opavě nebo Brně
Japonský malotraktor Kubota, 15.3.2009
 3.83 nebudu se do Vás pouštět, jen mám dotaz? Vy máte nějaké zkušenosti s pánem od Jaroměře??
Japonský malotraktor Kubota, 15.3.2009
já ne, ale na ceně jsou lepší a kvalita si myslím bude stejná! Co prodávaj Poláci, tak většinou jsou to fa které toho prodávaj hodně a stále i s příslušenstvím a ND, tak reklamace by neměla být problém(jen cesta je dál)Tady něvědí co si za to říct...... celý příspěvek >
Cesta z kačírku, 15.3.2009
podle mě to je jedno, ale měl by se řádně zavibrovat deskou, protože je kulatý a klouže po sobě
Japonský malotraktor Kubota, 14.3.2009
a co Polsko??? Tam je to o 30 000 levnější 4x4 s čelním nakladačem a sekačka k tomu
Mini balíkovač, 13.3.2009 Obsahuje fotku
Balíkovač Skutočný "špeciál" v kategórii príslušenstva jednoosých traktorov Dostupnosť a priechodnosť je neporovnateľná s konvečnými zariadeniami nehovoriac o ekonomických aspektoch. Za hodinu dokáže premeniť cca 1 000 kg sena na okrúhle... celý příspěvek >
Co si myslite o Mountfield Traktor XHX 24 HD/THX 122 hydro, 12.3.2009
Svahová dostupnost po vrstevnici do 15% u těchto strojů
Pochlubte se svými altány, 12.3.2009
hezkýý žádnej kýč... ta pípa je boží
Hnojení, 11.3.2009
do skleníku lepší origoš koňský granulovaný nehřeje a co stojí pytlík, tak za to budete mít fůru čerstvého
benzínová nebo elktrická motorová pila, 11.3.2009
motorovou
Zakalená voda v jezírku, 11.3.2009
okopčeno                  1,13kg Přírodní pelety z ječné slámy k udržení přirozeně čisté vody a podpoře růstu rostlin do filtru Laguna Falls a Laguna Skimmer.... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 11.3.2009
proč? vždyď je to každého věc co si koupí, já jen vysvětlil že to mám pro zábavu ne na kšeft a chci si to co nejvíc zjednodušit..přece když nebudu na chalupě 14 dní tak mě tam nepoběží počítač který řídí čistotu vody... stačí když poběží čerpadlo 20W... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 10.3.2009
no tak já nemám rodokmen u ryb a kus nestojí 30000kč takže se ani panu Štechovi nedivím, že u nic i spí,já vystačím s preventinem za 15 kč a jsou zdravý jako rybyčky... zřejmě to pana Štecha živí a má to u domu, tak si může hrát, ale my to máme jako... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 9.3.2009
tak jsem to četl o ARNICE..pochopil jsem jen: necháme schniláče ať zase někomu spadnou na palici, nic o sázení nových stromů tam není!! Asi na ně nemají čas, páč musí tisknout letáky, nebo se jít připoutat na Šumavu ke kůrovci a utrácet peníze které... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika