Příspěvky uživatele - 49.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň z jadérka - bude planá, 9.5.2009
Dobrý den, syn měl v jablku vyklíčené jadérko a zasadil si ho. Bude mu plodit nebo bude planá. Má se nějak přeroubovat nebo nechat růst. Poraďte, at není zklamaný. Děkuji
Stavba udírny, 6.5.2009
Já to napsal blbě.Dříve se udilo jen studeným kouřem, ale neroztápělo se nejdřív na vysoké teploty. Možná, že ten problém je v tom, že jak popisujete vytopíte udírnu na x stupnů a pak to stahnete dolů.Ale ta cihlová udírna drží dobře teplo a pak ten... celý příspěvek >
Stavba udírny, 6.5.2009
Možná jste se přemáčk, ale to dehtování vzniká při teplotách nízkých a spalováním mokrého dřeva, nebo třeba ochlazováním toho kouřovodu.
kanadská borůvka, 5.4.2009
Dobrý večer.Připojuji se k dotazu nademnou.Před 14 dny jsem koupil dvě již asi 50cm vysoké borůvky, ty jsem přesadil do předepsaného substrátu a na jedné z nich se na jedné větvičce začalo vytvářet to samé co pán popisuje. Co to tedy je?Díky... celý příspěvek >
Živý plot, aby slepice neprolezla?, 7.3.2009
Pořiďte si psa a sousedi si plot rychle dají do pořádku.Tomáš
Přední nebo zadní pohon sekačky?, 6.2.2009
Souhlasim a navic ta převodovka je mimo otvor do koše a dneska už i ty levnější sekačky mají řemen i osu kol schovanou, takže nehrozí, že se něco namotá.A myslim, že pohon na předek nabízí asi málo značek (já osobně vím jen o MTD).Tomáš.
Vysávání popela z krbu, 3.2.2009
Zajímavé, ale asi při tom tomu prášení nezabráníte a o to tady myslím šlo.Tomáš.
Jakou koupit sekačku na 2200m2, 31.1.2009
Tchán si v loni Husqvarnu pořídil, nevím přesně typ, ale asi něco podobnýho a musim říct, že ten výhoz rourou je na ho... Sekal jsem s ní zhruba desetidenní trávu, kterou doma se sekačkou se zadním výhozem seču v pohodě a ta roura byla věčně... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 4.1.2009
Dobrý den.Myslím, že na domácí použití bohatě stačí myčky koupené v hypermarketu.Osm let vlastním myčku mc culoch koupenou v metru a používám ji dá se říct po celej rok ať na auto, sekačku,kameny atd.Jen se musí občas propláchnout sítko na přívodu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika