Příspěvky uživatele - radek.god

Kokosová palma, 5.8.2010 Obsahuje fotku
Ahoj :-) Tak to me mrzi, ze jsme dopadli stejne :-(ikdyz jsi mel lepsi podminky.Ja jsem vzal 5 kokosu do metroveho truhliku a zakryl je nepruhlednym pevnym igelitem z pytle nejakeho substratu a dal na balkon na jizni stranu.Na povrch koukali vzdy... celý příspěvek >
Kokosová palma, 2.8.2010
No z Vasi fotky je videt, ze se palme dari a vubec vsemu, nadherne prosvetlena mistnost, to je parada.Ja pomalu prestavam pokusu s klicenim orechu verit.Jasne fotky nakliceneho orechu jsme videli, takze vime, ze to jde a hodne zavisi na... celý příspěvek >
Kokosová palma, 26.7.2010
Dalsi tyden a jeden kokos prasknul, mleko z nej jeste castecne tece, zatim zadny smradek.Zbyle dva budto syci nebo nic a ten nejlepsi zatim hnedne (tvrdne, nehnije) kminek... tak uvidime... Zacinam experimentovat s ananasem :-o Halo lidi, je tu vubec... celý příspěvek >
Jak pestovat opuncii ze semene?, 19.7.2010
Tak jsem kolem 02.05.2010 zasadil pres 100 seminek Opuncie z Tesca a asi 60 seminek smesi mrazuvzdornych opuncii ze severni ameriky (koupene v CR), obe separatne do metrovych truhliku, tu z Tesca jeste navic do maleho akvaria a do kybliku od KFC.Vse... celý příspěvek >
Kokosová palma, 19.7.2010
tak dva tydny uplynuly.Z 5 kokosu v truhliku zatim je k palme nejblize jeden klicek zatim vodorovny s polozenym kokosem ma asi tak centimetr, bila barva a na vrchu hnedny, tvrdy.Zbyle kokosy zadan slava.Jeden vypada, jakoby mekky otvor zarustal... celý příspěvek >
Kokosová palma, 3.7.2010
No asi jsem rosil moc :-o. Kazdopadne klicek z jednoho kokosu vypada pozitivne, asi 5-6 mm, tak uvidime co bude dal :-)
Opuncie - choroba, 30.6.2010
zda se mi to, nebo je ten substrat mokry / vlhky? :-o Ja bych zvazil rozmnozeni opuncie do noveho substratu prostrednitvim tech dvou rizku, jako backup, ale snad Vam poradi nekdo neco lepsiho.Opuncie vypada nadherne :-)
Kokosová palma, 27.6.2010 Obsahuje fotku
Tak prinasim prvni fotku pestovani palmy z kokosu koupeneho v CR :-) Z peti kokosu je prvni, kde se nco pozitivniho deje, z dalsiho vyteka mleko a sine se lehky zapach a zbyle tri zatim nic... zvidime dal... :-)
Kokosová palma, 25.6.2010 Obsahuje fotku
Pekny den... no moje palma se sice tesne, ale 2 mesicu u me nedozila... podle me ta palma muze fungovat po nekolika letech (3-5?) uz bez kokosu, ktery se rozpadne a palma jej dal uz nepotrebuje, ale jako hlavni problem vidim prave to uhnivani u toho... celý příspěvek >
Pecky pomeranče, citronu, mandarinky, limetky, 25.6.2010
Ja pestuju zatim citron z pecek, klicivost tak 80%, od zacatku v metrovem truhliku s substratem pro citrusy, za oknem na jizni strane, neprikryte igelitem.Na mandarinky mam smulu, vzdy kdyz chci na jidlo tak jsou hnusne a plne pecek a kdyz chci na... celý příspěvek >
Jak vypěstovat citrusovník, 25.6.2010
2 mesice kliceni citrusu??? To je nak hodne.Zkuste spise rovnou do substratu pro citrusy.Ja mam vyzkouseno, ze tam roste za +/- 20 dnu, ale nekdy i drive, min tyden ci dva to trvalo tem "rychlejsim".Klicivost byla tak 80%, muze se pak stat ale, ze... celý příspěvek >
Juka - v květináči začaly růst houby, 25.6.2010
Taky bych rad mel tu smulu, ze by se me v substratu objevil "nejedly" hnojnik.To by byla basta, rad bych se takovym hnojnikem otravil bez alkoholu, kde pri konzumaci s hnojnikem dochazi k otrave.Ale k tematu, taky se mne objevila nejaka penizovka ci... celý příspěvek >
Rosení, 25.6.2010
Presne to je muj pripad, ja si vzdy rikam kdyz : "ja mam zizen tak kytka bude mit taky" a dvoulitrovka od coly plna vody na zalevani je hned prazna...
Nakej sajrajt na bazalce a tymianu, 25.6.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, tak koukam na tymian a bazalku co vypestovala manzelka a je na tom nakej smejd :-o netusite co by to mohlo byt a jak se toho zbavit? podle lokality a zasazeni mam dojem, ze se to z bazalky zacina sirit i na okolni tymian :-o
Kokosová palma, 25.6.2010 Obsahuje fotku
Dobry den, samozrejme si vzpominam na Vasi fotku "dzungle", nadhera.Jak jste zminovala ty citrusy, tak se taky musim pochlubit :-) Vzdy kdyz jsem kupoval mandarinky nebo cokoliv na jidlo, tak to bylo plne pecek a obvykle ne moc chutne :-(No a kdyz... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika