Příspěvky uživatele - Velvetina

Durmanu žloutnou listy, 19.7.2011
Mám krásný durman s růžovými květy, ale žloutnou mu listy. Hnojím ho krystalonem gold, ale nepomáhá to. V předchozích letech jsem měla žlutokvětý a tomu taky žlotly listy. Poradí někdo? Díky.
Stromkový černý rybíz zasychá, 18.7.2011
Příčinu toho závalu jsem neobjevila. Žádný drát atd. Sromek tvoří odnože, které odstraňuji. Jinak jsem nic neobjevila 
Stromkový černý rybíz zasychá, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Usychá mi část stromkového černého rybízu. Plody na usychající větvi scvrkly, listy zhnědly. Žádné škůdce ani choroby jsem nenašla. Může mi někdo poradit, co je příčinou? Díky!
Jsou anglické růže jen sadové?, 21.6.2011
Já už jim docela propadla :-) Akorát potřbuju poradit, jestli Shropshire Lad a Crown Princess Margaret budou opravdu vysoké kolem 2 metrů, jak mi bylo při nákupu řečeno. Zatím jsem je vždy na jaře zastřihla tak na 3 očka, ale nevím, jestli postupuju... celý příspěvek >
Jsou to plané výhony?, 21.6.2011
Tak teď jste mě docela vyděsil! Ještě dneska ty výhony odstřihnu, pravda je, že růže nekvete a aby se vysílila a zůstal mi šípek, to bych fakt nerada! Takže díky všem za všechny rady
Růže Monika, 20.6.2011
Má někdo zkušenosti s růží jménem Monika? Koupila jsem ji na podzim v Litoměřicích, byla krásně růžovo oranžová. Zasadila jsem ji, zimu přežila a teď začala kvést, ale květy jsou dost malé a vůbec celá růže je dost nízká - asi 20 cm a moc neroste.... celý příspěvek >
Jsou to plané výhony?, 20.6.2011
Tak domluvy zatím nepomáhají, poupata se nekonají... Asi odstřihnu dva výhony a nechám jeden jako pokus. Růže totiž teď už nekvete vůbec. Vašek má asi pravdu.
Co to je za květinu?, 20.6.2011
Díky za všechny názory. Kytka je v zemi na sluneční straně, tak uvidíme, co bude dělat dál. Kdyby se přece jenom objevil někdo, kdo ji poznává, budu moc ráda za název :-)
Co to je za květinu?, 18.6.2011
Myslím, že rozrazil klasnatý to není, protože má mnohem širší a delší listy, než tahle kytička. Tak doufám, že mi někdo poradí...
Co to je za květinu?, 18.6.2011 Obsahuje fotku
Prosím o určení této květiny. Dostala jsem ji jako dárek, nikdo neví, jak se jmenuje. Trochu se podobá levanduli, ale po rozemnutí nijak nevoní. Prý se má dát do země. Prosím o název, abych věděla, jaké potřebuje podmínky a kam ji mám umístit atd.... celý příspěvek >
Kalina - choroba nebo škůdce?, 28.5.2011 Obsahuje fotku
Dnes jsem s hrůzou objevila na keři Kaliny kulovité (viburnum X carlcephalum) zkroucené listy (obr. č.5), na spodu listů bělavý krupičkový povlak (obr. č. 1), totéž na větvičkách (obr. č. 2) a na větvích hnědé polokulovité něco, nevím jestli škůdce... celý příspěvek >
Jsou to plané výhony?, 28.5.2011
Díky všem poradcům! Ty výhony jsou sice o dost světlejší a mají sedm listů, ale zatím je nechám být a uvidím. Mám jednu pnoucí růži, která tři roky nekvetla a letos jsem ji chtěla vykopat, ale asi to holka vytušila, takže sebou hodila a nádherně... celý příspěvek >
Jsou to plané výhony?, 26.5.2011 Obsahuje fotku
Letos mi z jedné růže kromě obvyklých výhonů, které už kvetou, vyrazily i mnohem vyšší výhony bez poupat a s menšími listy. Jedná se o plané výhony? Můžete někdo prosím poradit co s nimi? A co dělat, aby se do budoucna netvořily? Díky!
Smaragd - kořenový bal, 11.5.2011
Mám dotaz: u prodávaných thují Smaragd, které jsem koupila, jsou kořeny obaleny jílem a následně síťkou. Mají se thujky zasadit i se síťkou nebo ji mákm sundat? A je taková těžká jílovitá zem vhodná pro pěstování?  Stromy chci dát do normální... celý příspěvek >
Co je to za houbu?, 6.9.2010
Díky, hadovku už jsem letos taky našla, ale v dospělém stadiu. Tak jsem zase o něco chytřejší :-)
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika