Příspěvky uživatele - robo27

IBC kontejner na vodu na zahradě, 2.5.2018
Zdravím prosím viete poradiť dobrú hadicu k IBC na vypúšťanie samospádom? Tj mala by byť ľahká, priemer cca 3/4, držiaca tvar, ohybná... Kúpil som v špecializovanom obchode s hadicami údajne kvalitnejšiu ale je to zlé, je tvrdá a po tom... celý příspěvek >
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 28.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň Trošku sa cítim až trápne ale prosím čo je to ten ruvek? Na foto moja sadenica. Vysadil som rok dozadu. Mal som cieľ nechať to vyrásť cca 1m do výšky a potom to ťahať po plote, ale za minulý rok to narástlo len cca pol... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Doteraz som si myslel že tam mám 1 stredník a tri postranné vetvy - viď obrázok. Takže navrhujete tie postranné vetve odstrihnúť a zapestovať korunu vyššie na tej čo označujem stredník? A toto ešte teraz alebo až v lete v termíne keď čerešne... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 11.4.2018
Dobrý deň Dovolím si pridať tiež dotaz. Na odkaze foto mojej čerešne - mal by to byť Burlat na podnoži Gisela 5. Sadený 03/2016. Na môj vkus má malé prírastky - za minulý rok cca 10 - 15cm odhad. Je to v poriadku alebo čo poradíte? Strih som... celý příspěvek >
Už roubovat?, 10.4.2018
Zdravím trošku sa strácam. ja som tento rok štepil prvý krát a to na spojku. Robil som to cca mesiac dozadu na odporúčanie staršieho záhradkára od nás, ktorý mi povedal že na spojku to mám urobiť v marci. Tj jednoročný semenáč som urezal do šikma... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 4.3.2018
Zdravím tento rok keď sú teraz tie mrazy, u nás dnes ráno -12 tak predppkladám že sa postrek odsúva na neskôr aj keď je už marec. Prosím Vás a čo pozerať na tých lieskach pre určenie termínu postreku? ďakujem
Moravská jadernička, 8.11.2017
Zdravím pracujem na Valašsku a teda tu som sa prvý krát stretol s touto odrodou. Mne celkom chutí, čo je dôležité chutí aj deťom.  A páči sa mi že sa nemusí striekať - teda neviem o nikom kto by ju striekal... Chem si skúsiť taký... celý příspěvek >
Hruška planá - vhodné na podnož?, 8.11.2017
Dobrý deň Zvažujem si experimentálne zo semienka vypestovať podnoš hrušky a následne skúsiť zaočkovať nejakú vhodnú odrodu. V našej dedine v okolí na pasienkoch rastú hrušky ktoré majú maličké plody a sú tam možno aj viac než 50 rokov. Z... celý příspěvek >
Prosím aká je to odroda?, 2.11.2017 Obsahuje fotku
Zdravím Jablká sú z dvoch rôznych stromov, cca 50 ročných zo susedovej neudržiavanej záhrady. Stromy nikto neudržiava minimálne 30 rokov, nikto ich nestrieka, nestrihá... Napriek tomu jablká sú celkom v pohode, málo chrobľavé a na krajoch a na... celý příspěvek >
Prosím odporúčte jablone do novej záhrady, 16.10.2017
Na orech som úplne zabudol. V tej starej časti záhrady mám už vysadený 1x mars...
Prosím odporúčte jablone do novej záhrady, 16.10.2017
dobrý deň mám záhradu s výmerou cca 1000m2 v tvare obdĺžnika s rozmermi cca 25*40m. Je v miernom západnom svahu a je tvorená šiestimi úzkymi pozemkami oddelenými od seba medzami tj pozemky sú etážovito nad sebou. (v skutočnosti sa jedná o... celý příspěvek >
Hrusky choroba, 13.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím prosím a viete poradiť čo je mojej hruške? Po prvé tam je asi hrdza ale jedná sa údajne o ázijskú hrušku - žiaľ nepamätám si názov - kupoval som to v záhradníctve v česku. Predajca hovoril že tieto hrušky hrdzu nedostanú... Ale čo tie... celý příspěvek >
Broskyňa - ako a kedy urobiť rez, 5.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím Nám broskyňa tento rok zmrzla a teda nemala žiaden plod. Zato sa poriadne rozrástla. Teda spraviť rez teraz v septembri? Alebo aspoň časť teraz a druhú časť na jar? Broskyňa ak nezmrzne tak zarodí cca 2-3 vedrá broskýň. Druhá vec,... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 1.11.2016
Zdravím Viem že je to pekne stará diskusia, prebehol som tu odprúčané odrody ale prosím Vás kde to kúpim? Zopár som ich dal do vyhľadávača a nič... ďakujem
Popol z cierneho uhlia, 28.1.2008
Zdravim Chcem sa spytat ci mozem vysypat popol z cierneho uhlia na zahradu a tym zlahcit zem? Popol je vo forme prasku bez skvary. Cierne uhlie z ktoreho je popol je z Polska, v Polsku je toto uhlie povazovane za "ekologicke" preto lebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika