Příspěvky uživatele - Jarda-XXL

Mléčný zákal po použití modré skalice, 4.6.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, měl jsem problémy se zeleným zákalem vody. Klasická bazénová chemie na bázi chloru nepomáhala a tak jsem byl nucen aplikovat na 20m3 čtyři polévkové lžíce modré skalice. Skalice nezklamala ale zákal v šedobílé barvě stále přetrvává. Neví někdo... celý příspěvek >
Žloutnoucí listy rododendronu, 15.5.2011
OK. díky moc. Jarda
Žloutnoucí listy rododendronu, 15.5.2011 Obsahuje fotku
Ahoj, neví někdo co je to za chorobu a jak to léčit?
Co je to za materiál?, 29.9.2010
Díky, je to tak, je to Cetris.Našel jsem i stránky výrobce.  Tak ještě jednou dík za pomoc Jirko. Jarda
Co je to za materiál?, 28.9.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, neví někdo z jakého materiálu jsou vyrobeny tyto desky? Je to něco jako dřevotříska s cementem ale jde mi o to, jestli v tom není azbest. Mám jen kusy, které bych chtěl našrobovat na laťovku na podlaze a pak nalepit dlažbu. Musel bych to... celý příspěvek >
Jablkovice, 31.8.2010
Jsem v tomto prvnička. Chci si naložit jablka na kořalku. Oberu jablka ze třech jabloní, většinou takovýty zimáky. Rozkrájím na čtvtky a vyřežu jaderníky, nastrouhám na robotu a nasypu do sudu. Přidám na 200l 3kg cukru, kvasinky a živnou sůl. nechám... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahrade, 13.8.2010
To asi ne, ty co jsem dnes nasbíral rostly také pod duby a také pod borovicí se asi dva nacházely. Snad VIS MAIOR Jarda
Houby z lesa na zahrade, 13.8.2010 Obsahuje fotku
Hřiby rostou letos hojně. Ale v hlubokém lese. Tyto jsem nasbíral dnes ráno. Bydlím jen kousek od lesa, všechny odřezky vyhazujeme pod jedle hned za barák. Ještě tam nevyrostla ani růžovka. Prostě hřib chce les.
Je to vodní včela?, 22.7.2010
V bazénu jsou tablety chlor trio, nedávno v tom vesele plaval obrovský potápník. Několikrát jsem ho vyhodil a druhý den byl zpátky. Voda je ale průzračná a to je bázén vystaven přímému slunci. Chlor je poměrně dost cítit i při koupání. Hmyz je u nás... celý příspěvek >
Je to vodní včela?, 21.7.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, v mém poměrně silně chlorovaném bazénu si spokojeně žije tento tvor. Podle mne je to Bodule obecná tzv. vodní včela ale nejsem si stopro jistý.Pozná někdo tento hmyz?
Nikdy neřež lepené profily, 13.6.2010
Co jsem řezal? Je to ze stolu, který má dvě nohy uprostřed,  které jsou dole do "T". Ten stůl se dal zvedat a zase spouštět po povolení takových šroubů. Ty šrouby se uvnitř nohy opítrají o ty plocháče.(což jsem zjistil pozdě) Je to... celý příspěvek >
Nikdy neřež lepené profily, 13.6.2010
hned ja jsem to viděl, byl jsem naštvaný jak zákon káže, kotouč neměl naběháno skoro nic. Říznout to šlo celkem lehko. Původně jsem myslel, že je to ocel ale naštěstí je to nějaká slitina. Všechny tvrdokovové plátky kotouče jsou netknuté. Za blbost... celý příspěvek >
Nikdy neřež lepené profily, 12.6.2010 Obsahuje fotku
  Český kotouč to jak je vidět, přežil bez úhony.
Rozbití kamenů, 19.4.2010
Díky všem, všechny kameny jsou takový hodně tvrdý pískovec. Je to opravdu houževnatý materiál. Menší pneumatické kladivo mám, je to ale jak na slona vzduchovka. Už jsem do toho tloukl klíny a řezal flexou, málo platné. Jedině snad nějaká velká... celý příspěvek >
Rozbití kamenů, 19.4.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, při výkopových pracech u domu jsem narazil pod zemí na velké kameny, se kterýma nehnu. Potřeboval bych je nějak rozbít. Napadlo mě je navrtat a odstřelit černým prachem. Nevím ale kolik děr na jeden balvan a kolik prachu. Neporadil by někdo?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika