Příspěvky uživatele - EL Edgar

Vřící voda v čerpadle, 30.1.2020
Obežné kolesá (lamely) na čerpadlá SIGMA sva sa vyrábajú z mosadze. Nie z bronzu. Ale to nie je predmet tejto diskusie...            s pozdravom.
Vřící voda v čerpadle, 29.1.2020
Čerpadlá SIGMA (ako na obrázku) majú lamely z mosadze. Rozobrať čerpadlo sigma ktoré bolo niekoľko rokov v prevádzke bez predstavy ako na to vôbec nie je jednoduché. Ak s tým nemáte skúsenosti tak to nerobte. Vo veľa prípadoch treba sacie a výtlačné... celý příspěvek >
Odrůda Katinka, 24.1.2020
Neviem, či je srihanie kôstkovín v januári múdre...
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
Pán Peter z H    aj ja mám jednu poznámku k tomu "hnusne cinske lienky" : práve hnusné ázijské lienky u mňa predstavujú obrovského škodcu ktorý dokáže zdecimovať úrodu dozrievajúcich broskýň.  Takže, nielen ekológovia... celý příspěvek >
Natírání kmenů vápnem 2020, 4.1.2020
Dobrý deň pán Standa    rozhodne nepochybujem o tom, že mravce majú svoje miesto v prírode! Mám pocit, že budete argumentovať množstvom škodlivého hmyzu ktorý tento druh hmyzu (asi) zlikviduje....možno áno. Ale napriek tomu som... celý příspěvek >
Globální oteplování, 22.11.2019
Pouze bude možné pěstovat náročnejší odrůdy... Ja si to nemyslím pán Peter. Skôr by som si tipol, že bude v budúcnosti trochu problematickejšie pestovať aj lokálne ovocné druhy.
Zakalená část pálenky, 10.11.2019
Také se mi vždy při ředění zakalí... lámu si s tím hlavu už delší dobu... Pán Dakota.F     to čo popisujete, nie je zákal. Je to vzduch vmiešaný do pálenky vo forme mikrobubliniek. Ak necháte fľašu v kľude, tak tieto... celý příspěvek >
Duranzia zo skolky alebo zo "starej slivky", 29.10.2019
Ak zasadím kôstku z Duranzie, aké plody bude dávať takýto stromček?
Míchat lutr při 2D?, 26.10.2019
Rozhodně míchat... ale i ti kteří topí duplíkem... To znamená že miešanie kvasu pri prvej destilácii v dvojplášti je viac ako rozumné...!?
Ideální cukernatost při zakládání kvasu, 26.10.2019
Aká je horná hranica obsahu cukru v kvase (Brix), ktorú dokážu skvasiť (premeniť na alkohol) “divoké“ kvasinky? Existuje dôveryhodný zdroj, ktorý popisuje túto problematiku?           ... celý příspěvek >
Co je to za housenku?, 20.10.2019 Obsahuje fotku
prosím o identifikáciu...
Poznáte keř, 15.10.2019
Ďakujem
Poznáte keř, 15.10.2019 Obsahuje fotku
Kto pozná tento krík...?
Wangenheim podpnik, 9.10.2019
Pestujem marhule odrody Sylvercot na podpníkoch myrobalán a wangenheim. Desať a desať stromov. Podmienky majú rovnaké. Dozrievanie plodov je absolútne synchronizované.
Tophit, 29.9.2019 Obsahuje fotku
Pozrel som si pár fotografií so slivkami Tophit (alebo Top hit?) Mám jeden strom slivky Tophit, ale plody mi prídu trochu iného tvaru ako tie, ktoré vidím tu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika