Příspěvky uživatele - Marcela41

Špatně zastřižené stromky?, 27.8.2015
Urážet se nehodlám v žádném případě, je mi jasné, že když má někdo něco načteno, není v žádném případě znalec...:-),proto se také ptám zde.O kotlovité koruně jsem tedy něco četla a proto jsem zde neuváděla broskvoně, protože v tomto případě mi postup... celý příspěvek >
Špatně zastřižené stromky?, 27.8.2015
Stav terminálů původních byl dobrý, tedy dle mého názoru, na ořechu zůstal 10 cm kolík, který začl uhnívat, zastřihla jsem jej na zdravé dřevo a zatřela balzámem.U ostatních stromků vyrašily vedle místa odstřihu nové větvičky směřující některé... celý příspěvek >
Špatně zastřižené stromky?, 27.8.2015
Dobrý den, prosím o radu.Na jaře jsme zasadili několik ovocných stromků, protože jsme začátečníci, netroufala jsem si je zastřihnout a tak se nabídnul tchán, že to udělá, zahradničí odjakživa.Nyní po nastudování materiálů jsem se vydala na obhlídku... celý příspěvek >
Malé slizké housenky, 24.8.2015
Díky, googlila jsem obrázek a je to ono.
Malé slizké housenky, 24.8.2015
Dobrý den, na švestce se mi objevily malé cca 1 cm housenky slizkého vzhledu, nahnědlé barvy.Ožírají listy. .Mohl by mi prosím někdo poradit o koho se jedná?
Co je nejlepší na zelené hnojení?, 3.8.2015
Děkuji za odpověď.Půdu mám jílovitou s přidaným pískem.Letos tam jsou brambory, příští rok veškerá zelenina.Budu ještě přidávat kompost.
Jahody - co po sklizni, 3.8.2015
Děkuji všem za bleskové odpovědi.
Co je nejlepší na zelené hnojení?, 3.8.2015
Dobrý den, prosím o vaše názory - co je nejlepší použít na zelené hnojení?
Jahody - co po sklizni, 3.8.2015
Dobrý den, obracím se na ostatní s asi hloupým dotazem: Co s jahodníkem po sklizni - ostříhat všechny listy nebo nechat?
Borovice - hnědé válečky, 31.7.2015
Děkuji všem za rady, vyzkouším.
Borovice - hnědé válečky, 30.7.2015
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit? Na borovicích mi každoročně zmizí na některých větvičkách jehličí a tyto jsou následně posypány malými hnědými válečky.Nevíte o co by mohlo jít?Děkuji.
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Tak to se teda máte, u nás - Přerov- ani kapka, vedro jako blázen, dešťovka došla, takže zálivka z vodovodu. Ke všemu jsem včera pod kamenem objevila hada(nejspíš užovku),což můj hadofobní muž téměř nerozdýchal.A přitom už i na toho hada je to... celý příspěvek >
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Já trávník taky nechávám růst, neseču,a nezalevam, mame taky velkou plochu.Papriky mi visí i přes zálivku, mám popálený letos zasazený javorek shirasawanum, ovocným stromkům se daří, také jsou letos sázené, tak ty zalévám ostošest, hruška dokonce... celý příspěvek >
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Dobrý den, chci se jen tak poptat, jak vám jde zahrada v těch hrozných vedrech, popř. nějaké tipy na lepší přežití rostlinstva .
Srdcovka se nezatahuje, 22.7.2015
Děkuji za rady, nechám ji být.Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika