Příspěvky uživatele - Roman007

Kde plodí rybízy?, 18.3.2016
Dobrý den, píšu sem, protože mě teď zmátlo jedno video. Měl jsem za to, že rybízy plodí na jednoletém dřevě. Tedy na loni vyrostlém dřevě budou letos plodit. Myslel jsem, že je to u všech rybízů i angreštů. Ted jsem viděl video s nějakým... celý příspěvek >
Jiskra vína, 20.8.2015
Děkuji za cenné informace. Do toho bezového jsem zkusil nasypat kvasnice restart. Rozběhl jsem je v moštu a nalil tam. Začíná to bublat. Uvidíme. Myslíte, že tam mám dát například polévkovou lžíci kyseliny citronové? Díky
Jiskra vína, 20.8.2015
Dobrý den, Letos jsem oprášil demižony a zkoušel jsem vína opravdu z kde čeho. Ovšem kromě rybízového mají všechny několik společných jmenovatelů. Pampeliškové -  Dokvašeno. hrubý mléčný žluto bílý zákal. Ani čiřidlo nepomohlo. Je to... celý příspěvek >
Co je to za bylinu?, 2.8.2015
Děkuji. Zdá se, že je to tak. Je toho tady celá louka. Já si do teď myslel, že je pastinák zelenina jako každá jiná. Koukám že je to spáš bylina. Kořen se dá použít třeba na vývar místo petržele? Je to to samé, jako ten koupený? Děkuji
Co je to za bylinu?, 2.8.2015
To těžko. U byliny, kterou jste napsal je napsáno na webu botany.cz toto: Korunní lístky jsou bílé nebo světle růžové. V mém případě jsou jasně žluté.
Co je to za bylinu?, 2.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Poradíte mi prosím, co je to za bylinu? Napřed jsem si myslel, že je to Fenykl, ale po podrobném zkoumání jsem došel k závěru, že Fenykl to není. Děkuji za rady
Rozdíl ve víně a v postupech, 30.6.2015
Dobrý den, Řeším tady rybízové víno. Našel jsem XXX receptů, kde stačí 5 - 6 litrů rybízové šťávy dolít do objemu 25 litrů vodou s 5 kily cukru. Dále jsou recepty, kdy někdo dá do 25 L demižonu 25 L rybízové štávy + 5 kilo cukru a nechá... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 27.6.2015
Přemýšlím, jaké stromky na podzim pořídit. Bylo by to hlavně na výrobu vína. Počítám cca 20 stromků. Též se mi zalíbila ROWADA, protože to co jsem koupil loni, tak všechno uschlo. Ale jen ty červené. Jste s tou ROWADOU spokojen? Myslím co do chuti,... celý příspěvek >
Identifikace odrůdy rybízu, 24.6.2015
Dobrá tedy. Tak co mi poradíte? Provést zmlazující řez? Tedy až jarní.
Identifikace odrůdy rybízu, 24.6.2015
Já jsem Váš příspěvek nepochopil.
Identifikace odrůdy rybízu, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Poradí mi někdo, co je tohle za rybíz? Je mi divné, že všechny nové i starší rybízy ženou nové šlahouny kupředu. Tenhle nic. Ani loni. Prostě se jen zazelené, zarodí, opadá a konec. Žádné nové přírustky. Jen listy. Co je to za... celý příspěvek >
Založil jsem kompost, 4.6.2015
Dobrý den, Hned z jara jsem z fošen udělal kompostér se dvěma komorami. Každá komora má 1,2 x 1,2 x 1,2 m. První sekání trávy naplnilo jednu komoru asi z poloviny. Za dva dny jsem přijel, tráva byla sedlá a ve vnitř bylo neskutečné horko. Šel... celý příspěvek >
Začínám s Bramborami, 15.5.2015
Děkuji všem.
Začínám s Bramborami, 13.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Letos jsme poprvé vyzkoušeli brambory. Je toho trocha, asi tak na 50 m2. Už vylezli a jsou asi 10 cm vysoké. Viz obrázek. Potřebujeme poradit. Už je máme přihrnout nebo je ještě čas? Děkujeme moc.
Identifikace keříku, 22.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Omlouvám se, pokud jsem to dal do špatné kategorie, ale opravdu jsem nevěděl, která kategorie by tomuto tématu náležela. Máme od loňského roku zahradu a teď se nám tam začal probouzet keřík a nevíme co to je. Ty listy v pozadí k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika