Příspěvky uživatele - stanky

Drtička větví, 4.11.2014
Mam poměrně starý Vares (ten prostřední) a nestalo se mi, že bych za těch 15 let někdy vymotával něco z hřídele. Spíš se zapomenu a vypnu stroj dříve než jsou všechny kousky rozdrcené a při dalším spuštění se tento zbytek kousne - motor nemá během... celý příspěvek >
Stabilizátor paliva, 14.10.2014
Já používám stabilizátor od B&S. Mám dvě sekačky s motory B&S, ten starší (serie Classic 35) mi pravidelně nešel nastartovat, když v něm zůstal benzín déle jak 2-3 měsíce. Neseču s ní moc často. Se stabilizátorem bylo po problému.
Olejový nátěr na plot, 10.10.2014
Ja používám ColorLak O1020 a pod to Lignostop. Zatím nic mechem neobrůstá (dva roky), ani to nejeví žádné známky olupování nebo poškození lazury. Natírá se pouze jednou vrstvou. Jediná změna je, že to trochu zmatnělo asi po prvních dvou měsících, dál... celý příspěvek >
Dolmar 6100, 17.9.2014
Vaše rada tazateli opravdu "pomůže"! Nehledě na to, že zrovna zn. Dolmar má za sebou léta vývoje a spoustu skvělých pil, které jsou svou spolehlivostí a kvalitou naprosto srovnatelné např. se zmiňovanou Stihl. Hádka o to, která ze značek je lepší... celý příspěvek >
Aronie - odrůdy (Hugin, Nero, Viking), 8.9.2014
Dobrý den, v nabídkách obchodů se čím dál častěji vyskytují nabídky odrůd Aronie. Nejčastěji nacházím Nero a Viking, letos i Hugin a další. Nemáte někdo trochu přehled, jak se jednotlivé odrůdy liší? Zajímala by mě hlavně chuťové vlastnosti a... celý příspěvek >
Kde objednat ovocné keře, 19.6.2014
Já také. Letos 3/2014 jsem objednával stromkové rybízy. Vše bezvadně zabalené a v prvotřídní kondici - lehce narašené. Rouby měli odhadem 4 očka. Dnes mají pěknou korunku a již letos budou plodit.
Zkušenosti s rostlinami na dobírku, 19.6.2014
Já mám letošní zkušenost s "Ovocná a okrasná školka Strážnice" (www.ovocnaskolka.cz). Objednával jsem v březnu nějaké stromkové rybízy a jostu, roubované, prostokořenné. Vše přišlo perfektně zabalené, stromky s visačkama a popsané. Poslali i e-mail o... celý příspěvek >
Červená dešťová voda, 6.6.2014
S největší pravděpodobností jsou to ruduchy, viz. Oddělení Rhodophyta - ruduchy
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika