Příspěvky uživatele - Jaro-

Co vaše réva? (2013), 4.8.2013
Pekné obrázky, dúfam že také strapce budú aj v skutpčnosti. Ja mám pre istotu Palieri vysadené v skleníku. Jaro 
Sklizeň rajčat 2013, 2.8.2013
Zdravím, konečne zajtra aj ja fotím a môžem sa pochváliť rajčatami. Ešte prosim Vás neviete niekto kedy dozrieva Čierny Krym a CHerokee? Lebo stále rastie a rastie, plody sú veľké, ale zelené. Vďaka Jaro.
Vinič v 763 mn.m, 2.8.2013
Zdravím. keďže ja bývam v 480 mnm, tak som tiež na zimu prihrnul výhony hlinou. Oni síce nezmrzli, ale zhnili.Pred ďalším rokom som obalil výhony do izolácie, čo sa dáva na kúrenie, na trubky, zasa síse nezmrzli ale očkami opäť buď zhnili, alebo... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 2.8.2013
Zdravím, ZATO je dobrý postrek, ale používa sa maximálne 3x za sezónu. Má účinky proti oidiu, ako aj peronospóre.Osobnesi myslím, že Zato to už nazachráni.Stále hovorím, aj keď nie som zástancom chémie, preventívne postrekovať.treba. Jaro.
Sklizeň rajčat 2013, 31.7.2013
tak v nedeľu mi dokvasili kurince zmiešané v pomere pol kýbla +polkýbla vody a dnes som polieval rajčiny, papriku a vinič.Vážení ľudkovia, taký smrad,do skleníka som sa stým neodvážil ani vkročiť.To mi ešte žena povedala, aby som polial kvety, čo... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 31.7.2013
Zdravim, Josef, ja som predsa napísal,,pľuhy". Jaro.
Rez stromu jak na to, kdy?, 31.7.2013
 Zdravim, ja som dneska urobil latný rez na Júlii. Trochu som presvetlil korunu a odstránil vlky.Už som musel aj vyviazať konáre, lebo je mladá 3 ročná a konáre viseli až veľmi, aj keď som urobil prebierku, z jedného súkvetia max. jedno... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 31.7.2013
Nemyslim si, že to e prehrievanim koreňov. Veď rajčiny potrebuju mať korene v teple, preto aspoň ja dávam ku koreňom čiernu netkanú textíliu, aby udržiavala teplo a nevyrastal plevel.Skôr si myslím, že je to buď dôsledok slabej zálievky, alebo úpal,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.7.2013
Presne tak Josef.To ô sa dá vložiť, ak máte klávesnicu prepnutú do slovenčiny.Jaro
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.7.2013
ja so postrekoval s Calipso pred 17-timi dňami. Interval 14-tich dní som prešvihol o 3 dní a včera už začalo krútiť listy od vošiek. Ja by som najradšej tiež nepostrekoval, ale potom žiadna úroda, alebo len minimum.Calipso má ochr. lehotu 14 dní, tak... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.7.2013
Tak som dnes postriekal letné odrody jablone: Delan+Calipso+Wuxal, zimné odrody: Delan+Karate+Wuxal. Pre Jaroslava od Prahy. Pľuhy je nárečové, za čo sa ospravedlňujem, znamená to niečo, čo škodí, niečo ako potvory, myslene tým vošky.Jaro.
Rajčata - zkroucené listy, choroba, nedostatek živin?, 30.7.2013
Súhlasím s Michalom K. Ja mám na rajčinách ešte viac skrútené listy, neriešim to žiadnymi postrekmi, lebo už dozriavajú, priebežne sa oberajú, od apodu vytrhávam a v pohode.. Jaro.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.7.2013
Tak už to dorazilo aj na Kysuce. Pred chvílou som pozeral jablone a už sa začínaju usádzať znova tie malé čierné,,pľuhy". Listy začína krútiť. Je pod mrakom, ak nebude pršať, do pol hodiny striekam Calipso+kumulus.A to isté mám aj na... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Vďaka, Palo, prosím Ťa, nemáš náhodou skúsenosti s tými odrodami ktoré so už raz popísal? Rizamat, Viktoria, Kondarov, Gigant, Palieri? Ponukol mi ich jeden pán, mám ich vysadené nádherne rastú ale bližšie o nich nikde neviem nájsť.
Pestujeme ľadový šalát, 29.7.2013
Dobrý večer. Na mladých priesadach ľad. šalátu sa miobjavili malé zelené h=usenice, ktoré požierajú mladé listy. Ako proti nim? Ďakujem, Jaro.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika