Příspěvky uživatele - Jaro-

Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Vďaka Palo, ja mám révu v poriadku, okrem dvoch odrôd, kde sa vyskytlo oidium:, Frankovka modrá a muškát. Zweigelt, Rilandské modré a americké odrody sú ok. Ešte niečo..Viem že už to tu bolo preberané, ale neviem to nájsť, že čo sa stane, ak pred... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Ďakujem, Palovi a Kuky za rady, takže radšej liatinový a natrieť farbou. Vyguglil som ochranné doby Cantus-35 dní, Vivando tiež tak nejako, ale neviem nájsť ten Actuan. Jaro.
Co vaše réva? (2013), 29.7.2013
Zdravím, neviete niekto, aku ochrannu dobu má: Actuan, Vivando, Cantus? Neviem, lebo postreky som dostal. Vďaka za radu, Jaro.
Co vaše réva? (2013), 27.7.2013
Zdravím, neviem kde som mal zaradiť tento príspevek, tak som ho pichol sem.M´m možnosť kúpiť malý lis na hrozno, za dobrú cenu.Problém je v tom, že spodok lisu neni liatinový, ale z pozinkovaného plechu Má obavu, či pozink nebude muštu vadiť, či ho... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 26.7.2013
Ospravedlnujem sa, že som poplietol dva názvy: nie Kondarev, ale Kondarov, nie Pilieri, ale Palieri, dík, Jaro.
Choroba révy, 26.7.2013
Zdravim, to som ešte nevidel, na bobuliach, ako vyrastajú s trapiny sa vytvorili také malé biele hrčky. Čo to je? že by nejaké oidium? Foto až večer..Jaro.
Co vaše réva? (2013), 26.7.2013
Zdravím, má niekto z Vás skúsenosti s odrodami: Rizamat, Pilieri, Gigant, Viktoria biela, Kondarev? Hlavne, že ich mám zasadene a neviem o nich nič?? Rastú pekne, prvým rokom, zatial asi 1 m dlhé. Viniča mám asi 20 odrôd, ale stýmito skúsenosti... celý příspěvek >
Choroba hrušiek, 24.7.2013
Zdravim, ja som to mal tiež na listoch, postriekal som to Reldanom. Tie nové listy čo vyrastaju su pekné, bez choroby.Čo je to zač, ani názov choroby nepoznám.Jaro.
Mšice ve skleníku, 23.7.2013
Dada- ja sem tam streknem v sklenimu révu aj kumulusom.Ale ako často polievate vodou révu v sklenníku? Ďakujem Jaro.
Mšice ve skleníku, 21.7.2013
Máte v skleníku lepové pásy žlté alebo modré? Skúste ich nasadiť, aj keď sa mi zdá už príliš neskoro, za skúšku to stojí. Vy mi prezraďte, ako často a v akych dávkach polievate révu a papriku s rajčinami? Ja mám to isté nasadené. Ďakujem, Jaro.
Choroba révy, 21.7.2013
Prep.Bred-ika. Máte pravdu.Mohol by ste mi niekedy odpísať aj na ten môj email čo som Vám napísal? Samozrejme, ak budete mať čas, že čo by sa dalo s toho zohnať. Ďakujem. Jaro.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 20.7.2013
Tak dnes som konečne ostrihal vlky s jabloní, presvetlilo to korunu stromov, atď. Jaro.
Choroba révy, 20.7.2013
Dobry den, ak sa nemylim, tak to máte oidium. Treba postrekovať pravidelne, aby ste sa tomu vyhol. Postrekov je na trhu vela.Ja postrekujem Actuanom a v pohode. Skúste podla mňa teraz nejaky systematicky postrek, ako napr. Acrobat. Jaro.
Choroba révy, 20.7.2013
Ak dobre vidim na tych listoch, su fleky ako od oleja, to znamená peronosporu.Čím ste postrekoval??
Co vaše réva? (2013), 19.7.2013
p.Mirek, ja prasujem už dlhe roky v Rakusku v jednej rodine vo vinohrade. Takže tieto postreky sú odtial.Oni striekaju Ortho phaltanom stále, aj keď je to prípravok starý 40rokov. Jaro.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika