Příspěvky uživatele - jarekm

Odpálený trávník, 21.6.2012
Dobrý den, prosím o pomoc. V trávníku jsem měl plevel ve formě heřmánku, máku, jetele a postříkal jsem je přípravkem Totální plevel stop - totální herbicid glyfo klasik a vypadá to že jsem si díky postřiku pěkně odpálil i trávník. Tráva začala... celý příspěvek >
Stromy a keře na úpal, 20.6.2012 Obsahuje fotku
toto je to místo, foceno před rokem 
Stromy a keře na úpal, 20.6.2012 Obsahuje fotku
plánek je takto podomácku namalovaný. 
Stromy a keře na úpal, 20.6.2012
zem je u domu, pravděpodobně jílovitá navážka. díky úpalu je i velmi suchá až prašná (cca 2 cm), občasně tam najdu kus cihly, velký kámen. Závlaha je samozřejmá a s tou počítám (tam by rostl opravdu jen kaktus). Různé výšky by byli moc príma, chtěl... celý příspěvek >
Stromy a keře na úpal, 20.6.2012
Zdravím, prosím o radu jaké jsou nejvhodnější keře a stromy na celodenní úpal?  Slunce svítí zhruba na plánované místo sázení od 10 hodiny do 18 hodiny. Pro upřesnění : výška stromků a keřů max. 2,5m-mohou být jak listnaté i kvetoucí, nenáročné... celý příspěvek >
Květináče, 9.4.2012
zdravím a děkuji za radu. Tato varianta mě vůbec nenapadla.
Hyacint - suché špičky listů, 7.4.2012
děkuji za radu, jak se příští rok tomuto jevu vyhnout? něčím přikrýt, více přihrnout? 
Jahody do truhlíku a květináče, 6.4.2012
děkuji za rady, vyzkouším.
Hyacint - suché špičky listů, 6.4.2012
zdravím, koupil jsem loni spoustů hyacintů, zasadil tak,  jak je psáno a polovina jich nevyrostla a druhá půlka co vyrostla max.5 cm nad zem, tak má špičky listů jakoby uschlých a vůbec se jim nechce růst. Některé špičky jsou i takové jakoby... celý příspěvek >
Živý plot do sucha a do stínu, 6.4.2012
Dobrý dem,  znovu se obracím s prosbou.Rád bych kolem našeho domu vysázel menší (málo vzrůstný) živý plot.  Bohužel poloha kam bych ho chtěl vysázet se nachází přímo pod převisem střechy, tudíž tam jen vyjímečně naprší a sice je toto místo... celý příspěvek >
Jahody do truhlíku a květináče, 21.3.2012
Prosím o radu jakou odrudu jahod mohu zasázet do truhlíku a květináče. Děkuji Jarek
Pliesen travniku, 16.3.2012
... přesně tak, mě se objevila loni, stačilo to posekat. 
Které rostliny mají rády jílovitou půdu?, 16.3.2012
zdravím, máme také jílovitou půdu a pěstuji v ní všechny květiny. Ale nejdříve když vykopu jamku, tak tu vykopanou jílovitou půdu smíchám se zahradním substrátem a do toho květinku usadím. Výborné je to že jílovitá půda dost dlouho drží vodu, takže... celý příspěvek >
Co je to za rostliny?, 11.3.2012
Děkuji velice všem za pomoc.  Jarek 
Květináče, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám poměrně dost plastových květináčů (viz obrázek), které mi je líto vyhodit a prosím o radu, jak je designově oživit? Napadlo mě je natřít nějakým lepidlem a obalit v mramorové drti, ale zase netuším jaké lepidlo, aby mi to nerozežralo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika