Příspěvky uživatele - Elena

Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Pánové, vím, že jsem zde trošku mimo mísu - píšete o broskvoních a já mám problém s asijskou hrušní - přesto, je tohle chloroza? Čím přihnojit? Bylo mi poraděno hořkou solí, reakce žádná se nedostavila, nové lístky jsou stále světlejší a světlejší.... celý příspěvek >
Zase růže, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Pane Moudivláčku, Vy jste poeta . A pěkné růžindy. Přihodím pár našich...
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014
No, já už takle bloudím několik dní, hledám na netu i v chytrých knihách - asi hledat neumím. Děkuji všem za ochotu a snahu. Pane P, díky, díky moc, jste víc než dobrý .
O jakou se jedná rostlinu?, 20.6.2014
Děkuji za snahu. Má to být trvalka, spíše suchomilná. Připomíná mi jestřábník, oman nebo něco takového, ale nevím...
O jakou se jedná rostlinu?, 18.6.2014 Obsahuje fotku
Prosím, nemohu nikde najít jméno téhle pěkné květinky. Poradíte mi? Děkuji.
Jak jste spokojeni s Nancyskou?, 5.12.2013
Prosím, prosím, pane Ivane nebo kdokoliv jiný, kdybyste našel někde nebo náááhodou měl doma ryngli - byly žluté (hodně žluté) velikosti pořádného kachního vejce, vosy je samozřejmě milovaly, marmeláda z nich byla přímo zlatá, na zavaření nic moc.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 14.4.2012 Obsahuje fotku
Pusťte chlapa do prodejny s jakýmkoliv nářadím a vždycky něco přinese. Synátor donesl dnes kovaný rýč a rycí vidle, zaujala ho celokovová násada a vůbec se mu prý líbily. (normálně ryje s Fiskarsem s prodlouženou násadou, ale Fis. vidle se mu... celý příspěvek >
Tlakový postřikovač s pístovým nebo membránovým čerpadlem?, 14.4.2012 Obsahuje fotku
S vodou problém nebude, máme ve zvyku všechny postřiky přecedit ještě přes "punčochu", s velikostí nic nenadělám - na poli má postřik na starosti manžel a prý nebude tolikrát plnit. Já ani ten 12 l starý jesem nedávala nikdy plný, toli postřiku nikdy... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 14.4.2012 Obsahuje fotku
Po dlouhé době jsme potřebovali zasít řepu na menší plochu, traktor se secí mašinou by se tam nedostal, k půjčení ruční secí mašinka nikde nebyla a tak syn vyrobil "ze zbytků".
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 21.2.2012 Obsahuje fotku
Paph. mi kvetl tahle, květy vydržely tři měsíce.
Co právě sklízíte?, 13.10.2011 Obsahuje fotku
Brno - jedna z našich jedniček - Šampaňská reneta.
Co budeme sázet do truhlíků na jaře?, 18.1.2011 Obsahuje fotku
Kytky jsou opravdu nádherné. U nás letos budou na východní straně jako kazdý rok převislé fuchsie, na severu begonie, na jihu a západě muškáty, vitálky, zelenec, apténie, tořivka, řeřicha. Ve dvou truhlících fialovoluské fazole a asarina (tam... celý příspěvek >
Denivky v nádobě, 11.1.2011 Obsahuje fotku
Část loňských na záhonu, který jsem nechtěla okopávat.
Opadávání vánočního kaktusu, 5.1.2011 Obsahuje fotku
Je moc pěkný, naše kvetou tak 2x, jednou v létě a před vánocemi kvetly takhle
Krmítko pro ptáčky, 9.12.2010 Obsahuje fotku
U nás už taky asi čtrnáct dnů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika