Příspěvky uživatele - Elena

Cydonia oblonga - kdoule, 26.7.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem schválně byla najít mámu našeho kdoulového keře. Je to minimálně 60 let starý strom, nikdo se o něj nijak extra nestará, spíš vůbec, jen nějaký "dobrák" mu zavezl kmen dobře půlmetrovou navážkou. Omlouvám se za kvalitu fota, to... celý příspěvek >
Cydonia oblonga - kdoule, 26.7.2010 Obsahuje fotku
nebyla jsem přihlášená
Vosí hnízdo - poznáte druh vos?, 16.7.2010
Taková hnízda si staví nebo lepí sršeň obecná. V původním, celém stavu, je náherné.
Mšice na paprikách, 16.7.2010 Obsahuje fotku
K nám se do skleníku nastěhovaly pomocnice. Neubližuji jim, oni mi za to pomáhají s bojem se mšicemi (nebo -ma?).
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 11.7.2010 Obsahuje fotku
Přesně jak píše Micuko, nenáročná kytka, aby kvetla potřebuje dostatek světla, nepřelít. U nás trvale v bytě.
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 10.7.2010
Už asi hodinu přemýšlím zda je to zpráva dobrá nebo špatná. Asi dobrá, dá se s tím úspěšně bojovat. Snad. S bakteriální spálou je to asi horší. V každém případě díky za ni.
Co vaše réva?, 10.7.2010 Obsahuje fotku
Takhle začíná zrát náš Asiotello. Kdyby neměl tolik + málo vzrůstný, absolutně rezistentní na vše, ranný, v květu voňavý, už by byl pryč. I přes doopylování štětečkem, pohnojení Rosaborem některé založené "kuličky" opadaly. Elena
Pomozte mi identifikovat tuto rostlinu, 10.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím, nevíte jak se jmenuje tato rostlina, cca 120 cm vysoká, voní, líbí se včelám, dlouho vydrží ve váze, našla jsem ji na poli, bylo jí tam mraky. Děkuji.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 4.7.2010
Děkuji moc za recept. Rychlé a jednoduché - vůbec se nevaří?
Zázraky v zahradě, 4.7.2010 Obsahuje fotku
Ty fotky jsou opravdu krásné. Já tak moc fotit neumím, ale i tak se musím podělit o drobné radosti.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika