Příspěvky uživatele - 124.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak poznám, že pršelo?, 8.5.2008
...díky moc všem! Srážkoměr zní zajímavě... technicky o tom nic nevím, ale předpokládám, že zpětnou vazbu na několik desítek km až domů mi to asi nedá, nebo ano? Potřebuju ještě před jízdou na zahradu vědět, jestli tam je sucho nebo naopak...
Krtonožka, 8.5.2008
Jarová voda? - myslíte tím vodu smíchanou s prostředkem na mytí nádobí? - Potom to neberte ve zlém, ale nejspíš nepatříte mezi ekologicky uvědomělé lidi. Chápu, že Vás zničená úroda naštve, ale kontaminovat vlastní půdu a ohrožovat zdraví své i... celý příspěvek >
klíšťata na zahradě, 8.5.2008
V encyklopedii mě zaujalo, že mravenci požírají veškeré drobné bezobratlé. Na zahradě mraveniště máme, a je to mimo jiné i velmi zajímavé na pozorování. Klíštat sice pár nachytáme, ale zřejmě né tolik ze zahrady, nýbrž ze sousedního lesa. Doporučuji... celý příspěvek >
Jak poznám, že pršelo?, 8.5.2008
Prosím o radu: znáte nějaký odkaz, kde jasně poznám, zda v místě, kde máme zahradu pršelo?  Je tam suchá půda a proto tam často musíme jezdit zalévat. Ale je to poměrně daleko. Zajímavostí je, že zatímco v nedaleké obci hustě prší, u nás ani... celý příspěvek >
amatérská výsadba - špatně?, 6.5.2008
díky. Teď se projevím asi dost hloupě, nemám načtenou literaturu... takže - co si představím pod pojmem "očko"? Díky moc.
Nádoby na vodu - které jsou opravdu nezávadné?, 5.5.2008
... to máte pochopitelně pravdu:-), ale zahrada je opravdu velká, takže o místo zase až tak nejde. Spíš mi jde o případné neznehodnocení vody... ale říkám si, že to by snad při styku s povrchem vany nastat nemělo (mám na mysli různé... celý příspěvek >
amatérská výsadba - špatně?, 5.5.2008
tak to by určitě vypadalo pěkně. Mě spíš napadlo něco s trny. Strašně se mi líbí Pyracantha coccinea, ale už na jedné jediné zakoupené rostlině se objevily často zmiňované choroby... takže asi spíš něco odolnějšího. Máte třeba zkušenosti s dřišťálem?... celý příspěvek >
amatérská výsadba - špatně?, 4.5.2008
díky, to jste mě docela uklidnila. Máte třeba zajímavý tip na dřevinu, která by šla dát do živého plotu s habrem nebo bukem do trojsponu? Zatím totiž máme jednořadý plot.
amatérská výsadba - špatně?, 3.5.2008
Sázeli jsme habry velmi hustě max. rozestup. 20cm a zastřižením na výšku asi 25cm, stejně tak i buk - bylo to špatně? Potřebujeme mimořádně hustý, živý plot, kterým se ani zajíc neprotáhne...
Plot z buxusu, kdy stříhat, 3.5.2008
Sice nemám odbornost, ale zkušenost - a musím dát za pravdu předchozímu příspěvku. Zhruba před 6 lety jsme koupily podobně vysoké sazenice asi 20cm. Paradoxní bylo, že při převozu na jinou zahradu najednou koukám a tam je starý buxuxový keř asi... celý příspěvek >
Nádoby na vodu - které jsou opravdu nezávadné?, 3.5.2008
Taky jsme jeden koupili, tak doufám, že nějakou dobu vydrží. Jinak(a teď očekávám kritiku) máme na zahradě starou klasickou vanu. Nevypadá to sice moc pěkně (provizorně), ale vody to uchová hodně. Co se "ekologičnosti" týče, tak tady by mě... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 3.5.2008
1.) Moc děkuju:-) To, že jsou plody lahodné a sladké je super a vůvec nejdůležitější.  Co se týče zatřísnění od plodů- tak je dobré o tom vědět, ale nijak zvlášť mi to nevadí...  2.) Taky mě zaujalo, že se hodně doporučuje Moruše trnavská,... celý příspěvek >
Nádoby na vodu - které jsou opravdu nezávadné?, 29.4.2008
Moc děkuji! Můžete mi jen poradit, jak hluboko pod zem? - asi ta otázka vypadá hloupě- předpokládám tedy správně že stačí horní okraj nádoby- aby byl v úrovni terénu - pak by možná byl problém s odebíráním vody- protože čerpadlo použí nelze- na... celý příspěvek >
Nádoby na vodu - které jsou opravdu nezávadné?, 28.4.2008
Zajímaly by mě Vaše názory - jakou zvolit zásobárnu dešťové vody, aby to byl opravdu kvalitní nezávadný materiál? Vidím to třeba na starých železných sudech, jak z nich opadává lak, rez...- a tím se mi opravdu zalévat nechce. Plastové nádoby se jeví... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 28.4.2008
Dobrý den, prosím o info: 1.) Jáký druh moruše má ty největší a nejsladší plody? Mě chutnají tmavě vínové, skoro až černé plody - a proto mi přišlo evidentní - že se automaticky jedná o moruši černou(Morus nigra). Jaké bylo, ale moje překvapení, když... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika