Příspěvky uživatele - 241.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna pístního kroužku - Oleo-mac, 30.3.2009
No nevím, zda to je míněno v lehké ironii, ale mám 9 let pilu Oleo-mac 936.Ročně řežu cca 40 kubíků  /les smíšený, ovocné stromy/ + vše co je okolo baráku potřeba. V servisu pouze 1x výměna membrány a vyčištění atd. cca za 1000,- Kč. Moc se s ní... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 18.3.2009
Díky za názor, ten traktůrek by měl mít možnost využití s Vámi vyjmenovaným příslušenstvím. Já těmto věcem rozumím jako koza petrželi /preferuji pouze dolévání benzínu a oleje/a proto chci záruku, servis co nejblíže. Spíše to bude traktůrek pro... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 17.3.2009
Děkuji za odpověď. Z mého hlediska je výkon obou motorů dostačující a v podstatě se asi nakonec rozhodnu dle životnosti. Tam dodavatel tvrdí, že je větší u motoru Vanguard. Při mé "péči" to budu potřebovat. Nejde mi o to, abych sekal... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 17.3.2009
Omlouvám se napsal jsem to opačně, Intek má 22 HP a Vanguard 18HP.
Malotraktor kolem 60000, 17.3.2009
Dobrý den, nechci zakládat novou diskuzi /mnohdy se zvrhne do akademických debat a nakonec se dva rvou o svou pravdu.. Ale prosím o radu. Mohu si vybrat téměř totožné zahradní tarktory jen s tím rozdílem, že jeden může mít motor BS Intek 2 válec 4... celý příspěvek >
Pančovaný med, 12.3.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, tak vážení, proč je med světlý a tmavý?
Pančovaný med, 12.3.2009
Odebírejte med od včelaře v okolí. Pokud by med pančoval, tak si to mezi sebou ostatní včelaři velmi rychle řeknou a snadno se to provalí. Někteří prostě dokrmují včely větší dávkou cukru a potom je med cukernatější, než by měl být. Tchán je včelař a... celý příspěvek >
Star Jet 102-20 - předváděcí stroj, 5.2.2009
"Předváděcí stroj" který má najeto tolik, to snad ne. Nebral bych. Prosím ostatní, ať napíšou kolik mth cca najedou ročně. Vezměte v úvahu oněch 2500m zahrady a potom posuďte jak často byl předváděcí stroj předváděn.   Jarda
Elektrická stihlka pre ženu, 24.1.2009
Zdravím Vás pánové, diskuze se opět stočila jiným směrem a myslím si, že pokud by tazatelkou byla ona žena s něžnou ručkou, tak si raději pořídí chlapa, nebo topí elektrikou. Pro pana ARB -nabídněte ji pořezání toho dřeva a bude vymalováno/. Howg.... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 23.11.2008
Nic ve zlém, v troubě taky máme ˇ"gumu", ale ještě jsme v ní nedělali ohýnek. Tak nevím. A vo tom to je.
Nahořklé maso z nové udírny, 23.11.2008
Pro diskutujícího "pege"- guma ať aušus nebo ne tak tam nemá co dělat.Zkuste ponořit téměř jakoukoliv gumu do žhavé vody a dát na stejně rozžhavenou plotýnku. Dle vašeho názoru by se měla choval guma stejně. Píši pouze laicky, neumím to... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 23.11.2008
OK. použijte tu šňůru jako ke kamnům /prodávají normálně v železářství/Ale azbestová určitě není. Pokud tam máte tah mělo by to fungovat i bez šňůry. Přeci jenom tam není tak velká mezera ne? Jinak už fakt nevím.
Nahořklé maso z nové udírny, 21.11.2008
a ještě: ničím tu gumu nahrazovat nemusíte, nechte to bez těsnění
Nahořklé maso z nové udírny, 21.11.2008
Ano guma může vydržet i 200 stupňů, ale ne při otevřeném ohni. Zahradnický guru tentokrát nemá pravdu.
Nahořklé maso z nové udírny, 20.11.2008
Dříve jsem to nevěděl. Ale fakt tam máte gumový těsnění? Jestli ano tak pryč s ním. Pokud tam nebude žádné tak to nevadí
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika