Příspěvky uživatele - 7.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnože J-TE-E a Mix, 12.3.2010
Našel jsem jen to, že ve vzrůstnosti jsou obě stejné, slabě vzrůstné. J-TE-E je modernější, zřejmě odstraňuje některé nevýhody M9.
35 let staré jabloně co s nima?, 12.3.2010
Pomůže Vám elektrická či benzinová řetězová pila, dobrý krumpáč a francovka na svaly. 35 let staré stromy, zvláště pak čtvrtkmeny, které jsou na podnožích, měly být už nejméně 10 let vyměněné za nové. Jak je zlikvidovat už bylo popsáno jinde, nesázet... celý příspěvek >
Rubinola, 11.3.2010
Asi 4-5 let, kmínek je trochu poškozený od koček, ale už se to zaceluje. Jde o první, byť malou úrodu, která je tak trochu důvodem, proč preferuji výsadbu nových stromků před přeroubováním starých.
Rubinola, 11.3.2010 Obsahuje fotku
Normální stromek Rubinoly může vypadat asi takto.
Kdo pozná odrůdu?, 2.3.2010
Ad Wimpi: Do určování odrůd se většinou nepouštím, pokud by mělo být alespoň trochu sofistikované, mělo by vycházet z maximálního počtu pomologických znaků a samozřejmě chuťového srovnání. Zde krátký popis i vzhled k Idaredu přímo naváděl. Měl jsem... celý příspěvek >
Kdo pozná odrůdu?, 28.2.2010
Napadá mne Idared, podívejte se na jeho popis a porovnejte všechny uváděné znaky.
Nenadálé opadávání lístků fíkusu Benjamin, 25.1.2010
Ficus benjamina je vzkutku nádherná pokojová květina a po dodržení určitých pravidel vydrží v plné kráse po mnoho let. Měl už jsem několik rostlin tohoto druhu ale vzhledem k jeho velikosti jsem si nechal jen jeden a ten už mám 10let. U fíkusu jsou... celý příspěvek >
Ginko, 20.12.2009
To jsem z toho blázen už 3 roky jezdim děsnou dálku pro semena, protože u nás v Plzni neni žádný plodný strom ginkga, a nikdy mi nic nevyklíčilo ani za 2 ani za 3roky.Podle všech komentářů chápu, že to nesmí přeschnout, ale když to semeno rozlousknu... celý příspěvek >
Proč se zkracuje terminál? A co je štrůdlák?, 19.11.2009
Pod názvem štrůdlák nemáme možná všichni stejnou představu. Pro mne je to jablko především nakyslé a třeba i méně šťavnaté, hrubší, chuťově jako stolní nepříliš ceněné - např. Boskopské, Strýmka či podobné. Nakyslá jablka dodávají moučníkům zajímavou... celý příspěvek >
Problémy s tz-4 k14, 11.11.2009
Děkuji za doporučení, nové skutečně není! Napadlo mě jestli by také nemohl být problém s těsněním pod hlavou?  Řemen od ventilátoru je v pořádku.
Problémy s tz-4 k14, 10.11.2009
Dobrý den, před rokem jsem si pořídi malotraktor tz4k14 s tím že ho budu mít hlavně na tahání dřeva z lesa, ale už při první výjezdu se v mírném kopečku uvařil. Takto se to stalo již několikrát a teď přestal jet úplně. Zajímalo by mě v čem může být... celý příspěvek >
Obnovení starého sadu, 4.11.2009
První hledisko v rozhodování zda obnovovat postupně, či zvolit radikální obnovu celého sadu bych viděl v tom, zda máte zajištěné na několik - asi tak 5-7 let zásobování ovocem odjinud. Zakládání sadu "na zelené louce" je podle mne radost.... celý příspěvek >
Umývání brambor při sklizni?, 21.7.2009
Už mnoho let brambory sklízím postupně, každý den asi 4 vědra. Pečlivě ručně omyju a roztřídím na velké, sadbové a malé a před uskladněním nechám přes poledne až do večera v přepravkách oschnout na slunci za občasného přehrábnutí. Na mytí se... celý příspěvek >
Svinuté listy rajčat, 30.6.2009
Nevím, je li to pravda, ale prý je to rozdílností denních a nočních teplot, těžko to ovlivnit.
Cibule šalotka, 19.6.2009
Mám podobnou zkušenost a to i přes ochranu postřiky. Podle vývoje usuzuji, že vada je už v koupené sadbě, značné rozdíly jsou již v počátku růstu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika