Příspěvky uživatele - 83.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou rotační sekačku?, 29.5.2008
Dobrý den, 15W-40 je minerální olej a 10W-40 je polosynťák. Mám také tuto sekačku a v manuálu píšou 10w-40. Radši bych tam ten minerál nedával. V manuálu doporučují Castrol, ale na značce ani tak nezáleží, budu lít Valvoline, protože mi zůstal asi... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko, Honda ne HQ? - do 15 000Kč, 23.5.2008
Dobrý den, pro mě je důležité použít motor Honda. Navíc mám obavu z toho variátoru (je to složitější zařízení, než obyč pojezd).  Manželce se to Al-ko taky líbí, takže pokud se nenajde někdo, kdo by mi Al-Ko rozmluvil, koupím asi to Al-Ko... celý příspěvek >
Sekačka Al-ko, Honda ne HQ? - do 15 000Kč, 21.5.2008
Dobrý den, mám zahradu cca 900m2 (téměř rovina, bez stromů, čerstvě zasetá tráva). Sháním nějakou dobrou sekačku s pojezdem a motorem Honda. Líbí se mi Al-Ko Comfort 520 BRH Silver, Honda HRG 465 C2 SDE a Husqvarna R 152 SVH. Pomozte mi s... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 31.3.2008
Mám od ABG křoviňák a to typ CG 430 HB. Motor šlape v pohodě, ale ty plastové díly stoji za prd, musel jsem kompletně předělat plastový držák řidítek (praskal). Proč ho neudělali třeba z kovu... Ale zas za ty penize, co by člověk chtěl. Michal
Motorová pila Oleo-mac 947, 13.3.2008
Já jsem nedávno koupil u Bédi Trávníčka bazén. Koukal jsem na bazény i jinde, ale cenou to Mountfild vyhrál. Byl jsem tam poprvé a tak jsem tam omrknul i ty pily. Vlastním Dolmarku PS 500 a ty Oleo-Maky, co tam maj mi připadají jako ohromné... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 28.1.2008
Já si myslím a mám to i potvrzené od známého servisáka, Oleomac je na tom s kvalitou podobně jako Partner. Jen ta cena je vysoká jako u HQ a jiných. Já vlastním pilu Dolmar PS 500 a spokojenost (nestála ani 10tisic). Kolega v... celý příspěvek >
Benzínová sekačka Husqvarna R 152 SV, zkušenosti, 6.8.2007
Chci si koupit kavalitní benzinovou sekačku. Mám pozemek o rozloze cca 1200 m2 - neudržované trávy. Příští rok chci trávu na pozemku zušlechtit, aby k něčemu vypadala. Chci koupit sekačku co něco vydrží a funguje spolehlivě.  Značku HQ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika