Příspěvky uživatele - 186.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 15.9.2007
V zimě když řežu tak si ten olej naředím stolním olejem na 3l M6A dávám 1l lukany, vadíto moc,že to takdle ředím. Slyšel sem, že to je lepší, protože olej v zimě je hustější tak se to má v malém poměru zředit.
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 15.9.2007
Pane J.S.a jak velký má vliv na výkon pily olej na řetěz? Je mi jasné, přepálený nebo jinak použitý olej o tom se bavit nebudem to není dobrý nápad lít do pily, ale já dávam M6A a když nemají tak M6AD oba oleje jsou kupované jako sudové je tam nějaký... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 14.9.2007
Mě se zdá, že když řezu s Husqvarnu na příčny řez není tak agresivní jako stilka ta se mi zdá agresivnější, ale při odvětvování se mi lépe manipuluje s husqvarnu.A ještě jednu věc soused má husqvarnu 246 je přes 10let stará řeže dobře a je... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 14.9.2007
Pane J.S. jakou byste volil pilu mezi temito dvema H 372xp nebo stihl 440? Zajímal by mě Váš názor. Díky.
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 14.9.2007
Děkuji Pane J.S. a omlouvám se za předchozi diskuzi nechtěl sem Vas nějak urazit! Já si Vašich rad a zkušeností cením! D.T.
A zase mravenci, 14.9.2007
Dorý večer mámé na zahradě o výměře cca800m2 asi 7 mraveništ mravenců červených je to hrůza není to čim zničit a na víc v takovém počasí se pořad rozmnožují zkoušeli sme různé postřiky, chemikálie, i rady od známych, ale pořád nic. Máte nekdo nějakou... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 14.9.2007
Pane J.S. chtěl sem se zeptat kde zistím kroutíci moment motorové pily?Chtěl bych to konkrétně vědět u H 372xp a H 359 sp.Děkuji. D.T.
I toto je Mountfield, 13.9.2007
Souhlasím s Váma Mountfield je pofiderní značka a já bych od nich nechtěl nic ani zadarmo! Nejsme tak bohatí že si budem kupovat levné věci a navíc to jsou extra šmejdy!
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 13.9.2007
souhlasím s Váma pane lanas.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 9.8.2007
podle mě na prvním místě bych dal husqvarnu 345Rx nebo 345Fx jsou spolehlivé a levné nahradní díly. Stihl je strašně drahý na opravy je tam velký cenový rozdíl a na víc u stihl nelze většinou díl opravit ale musí se vyměnit a to je strašně drahé.... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 30.7.2007
Díky za reakci ohledně tují smaragt při použití na živý plot. Budu přemýšlet o tom, jestli je použiji. Bydlím totiž u cesty a potřebovala bych vědět co bych měla vysadit za živý plot, tak aby mi zakryl plot co nejrychleji. Tůje Smaragt se mi moc líbí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika