Příspěvky uživatele - 40.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s vodou?, 6.2.2008
Díky za Váš názor. Máte pravdu, četl jsem toho hodně o vypařování. Jehličnany mě zajímají hlavně z hlediska zalévání v zimním období, kdy jsou listnáče holé. Přes léto zas takový problém kam "umístit" vodu nevidím.
Odsavače vody, 3.12.2007
Dobrý den, mám podobný problém. Stavím rodinný dům, pozemek je jílovitý a použitelných cca 450m2. Od jara se denně budu muset "zbavit" cca.400 litrů předčištěné vody (z účinné ČOV). Prosím o radu, které rostliny (nízké stromy, keře) spotřebují mnoho... celý příspěvek >
Co s vodou?, 3.12.2007
V zimním období budu řešit přebytek vody vyvezením (musím ke kolaudaci deklarovat podepsanou smlouvu o likvidaci odpadů :-(  ).
Co s vodou?, 3.12.2007
Díky za tip. I o výrobcích této firmy jsem uvažoval, nakonec ale vyhrál Topas s pískovým filtrem od firmy Topolwater. Deklarují 98% účinnost a i nezávislé ohlasy na internetu byly dobré. Uvidíme po nastěhování a spuštění (do měsíce).
Co s vodou?, 3.12.2007
Díky za reakci. Nezávisle na Vašich zkušenostech postupuji obdobně. Stavební úřad to opravdu jako vodní dílo nevyhodnotil a postačí mu doplnění před kolaudací (zařízení ČOV Topas + jímka 7,5m3 je již v zemi a do konce roku bude dokončen i rodinný... celý příspěvek >
Co s vodou?, 31.7.2007
Pane Cyniku, jestli se Vašeho návrhu chytne má manželka, tak Vám mnohokráte děkuji za krásně strávené budoucí odpoledne, víkendy a dovolené... na rýžovém políčku
Co s vodou?, 31.7.2007
Díky za utvrzení názoru. Máte pravdu. Je to prakticky jako necelý 1 mm srážek denně navíc. Teď jen vybrat dobrou čov-ku, abych se nemusel bát vyčištěnou vodou zalévat. Rozhoduji se mezi čističkou Topas 5, Bioclar od firmy Biowa a čističkou od firmy... celý příspěvek >
Co s vodou?, 19.7.2007
Bohužel, dešťová kanalizace v obci je jen částečná a není u mého pozemku :-( ... uvažuji i o výsadbě vhodných rostlin, keřů a stromů, které jsou schopny vsáknou a vypařit velké množství vody. Hledám někoho kdo s tím má zkušenosti - bříza, vrba,... celý příspěvek >
Co s vodou?, 19.7.2007
Dobrý den. Začínám stavět rodinný dům a ve stavebním povolení mám jímku na vyvážení. Rád bych si před ní pořídil účinnou ČOV s mikrofiltrací a z jímky používal část vyčištěné vody. Nevím co se zbytkem vody. Denně půjde celkem cca. o 450 litrů.... celý příspěvek >
neznámá kytička-rosení, 24.5.2007
Já jsem tuto rostlinku taky dostal a nikdo mi nebyl schopný poradit jak ji mám opečovávat. Měla asi 10cm na výšku. Mám ji na slunném místě a každý den zalévám do misky (udržuji stálou vlhkost) a taky vícekrát denně rosím!!! A vede se ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika