Příspěvky uživatele - 29.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bubnová sekačka Panter 6,5HP, 24.6.2008
Já používám RZS 69, sekačkově je to stejně konstruované. Výborná mašina, i podle tvrzení prodejců. Panter má sekání stejné a silný motor, zvládne nálety jako by nic. Jako spokojený mnohaletý uživatel sekačky Dakr vám jej mohu vřele doporučit
Mulčovač pro neudržovaný pozemek 6500 m2, 17.6.2008
Na takhle velkou zahradu jedině vari Hurricane F700 a rovnou se sedačkou, která se připojuje do zadního závěsu. To je podle mě ten pravý stroj na údržbu tak velké plochy. Nebo se poohlédnout po něčem větším, ale to je podle mě zbytečné. Zmíněná... celý příspěvek >
Problém s motorem Jikov 1453 Iskra, 14.6.2008
zdravím vás lidičkové, mám náasledující problém s Motorem Jikov 1453, který používám pro Vari systém a k pohonu sekačky Dakr RZS 69. Motor za studena běží dobře, ale za tepla často zhasíná, svíčka je čistá a karburátor taky. jakmile se ohřeje,... celý příspěvek >
Motor Jikov GH 1509 regulátor otáček 4 takt, 11.6.2008
Motory Jikov se v Motocu vyráběly od roku 2000 do roku 2006. Mám to z ověřených informací. od roku 2007 se výroba zrušila a dvoutakty 1447/1453/1454 se vyrábějí zpátky v motoru Jikov a.s.
Jaký traktor pro zahradu cca 2 ha?, 11.6.2008
Panebože lidi, co s tou Hondou všichni blázníte?je sice pravda, že je opravdu dobrá, ale existují levnější i lepší alternativy, jako například výrobky koncernu GGP, který mimochodem Hondě dodává rámy traktůrků. Vyrábí značky castelGarden,... celý příspěvek >
Motor Jikov GH 1509 regulátor otáček 4 takt, 11.6.2008
Možná že to bude problém sehnat. MOTOCO v Budějovicích je přestalo vyrábět, takže nevím. Jediné motory JIKOV, na který není problém sehnat díly je řada dvoutaktů 1447/1453/1454 určených pro pohon systémů Vari/Terra/dakr/Robus/Šupa
Jakou sekacku na hodne vysokou travu na suseni, 8.6.2008
No jo, Perla to je stroj. Ta je opravdu dobrá, navíc má i celkem povedený design.
Motor jikov, 7.6.2008
Já s ním potíže měl minulý týden. Po osmi letech začal zlobit, protože byla prorezlá nádrž(model 1414- odděleně nádrž a startování v červené barvě v plechu), tak si jej nechávám přestavovat na model 1453 ISKRA, a už se těším jak s ním zase budu... celý příspěvek >
Jaký obraceč sena pro Dakr Panter?, 4.6.2008
Zkusil bych ten OP 114 - pásový. Je sice dražší, ale má větší záběr a účinnost.
Dakr Tekton Honda, 4.6.2008
Tohle je naprostá blbost!!! každá sekačka od Dakru je z výroby seřízená, tudíž můžete nastarovat a jet. Buď ji neumíte používat a nebo jste některý z pokoutných prodejců, který se snaží zviditelnit.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika