Příspěvky uživatele - 28.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 15.3.2023
Když dotyčný člověk používá prohlížeč s VPN např. Opera, tak má promnělivou adresu IP. Takže pokud chce dotyčný jedince kydat hnůj, může to dělat i tak aby nikdo zde zúčastněných nevěděl o koho se jedná.
Chřadnutí paprik, 13.3.2023
Sázel jsem na to, že to bude právě přemokření. Asi do truhlíku dávám moc vody, nebo nevím. Ten substrát saje o sto šest... Díky
Chřadnutí paprik, 13.3.2023 Obsahuje fotku
Zdravím zdejší odborníky, ani já jsem se.v jedné várce nevyhnul problémům s papričkami. Listy krabatí a vypadá to jako by se na listech tvořily malinké krystalky. Substrát je koupený, a je celkem nacucanej vodou. Nutno podotknout že zalévám do... celý příspěvek >
Brambory ze semen, 6.3.2023
hm ono to vypadá, že je to asi fakt možný =D. tak díky za osvětu
Brambory ze semen, 6.3.2023
Může mi někdo ukázat nějaký obchod, kde se prodávají semena brambor a česneku? Já měl za to, že brambory se rozmnožují hlízami. Že by to šlo i semeny to jsem opravdu nevěděl..
Papriky 2023, 4.3.2023
taktéž od sema =)
Papriky 2023, 4.3.2023
Minulý rok jsem zakoupil zahradnické balení paprik PCR, asi ze sto semen vyklíčila jedna ale nějak se jí na světě nelíbilo, protože se zasekla v růstu, ani první lístky nenahodila =/. Nevím co stěma semeny dělají... A byla to také nová várka
Papriky 2023, 3.3.2023
Jestli jste jim nezrušili kořeny, tak se chytnou. Pokud mají substrát koupený vše ok, pokud máte hlínu ze zahrady, můžou v ní být záškodnící co vám ty kořínky sežerou, pokud máte substrát moc mokrý, mužou hnít...
Rajčata 2023, 1.3.2023
Nepřisvětluji. Nevidím v tom značný přínos. Szeničky mám za oknem a jakmile přestane mrznout tak jdou do skleníku ať se otuží. Možná přisvětlovat úplně zezačátku když vyklíčí, abyste je neměl tak vytáhlé, ale i to nedělám. Mám je sic vytáhlejší, ale... celý příspěvek >
Kultivátor, který i "ryje", 24.2.2023
Já si zakoupil HECHT 785, ještě jsem ho nesložil. Nicméně v březnu až bude hezky mám v plánu zkultivovat dosud neposkvrněné políčko, na kterém jsme měli kdysi koně. Je to 260m2. Asi to bude bolet, pak to poreferuji. Nicméně co jsem koukal tak teď... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 21.2.2023
Z těch co pan Milan jmenoval je nejlepší jednoznačně Primabella, to je cherry rajčátko a ta odolnost proti plísni tam orapvdu je =).
Do kdy odstraňovat klíčky u brambor u velmi rannych odrud, 20.2.2023
Podíval jsem se dle rady pana Waltera na web bramborářského ústavu v Havličkově Brodě a dle jejich rad trvá samotný proces nejméně 6 týdnů. S tím, že první tři týdny by měli být v místnosti, kde je tma a teplota cca do 12C. Po třech týdnech by se... celý příspěvek >
Do kdy odstraňovat klíčky u brambor u velmi rannych odrud, 19.2.2023
Dobrý den, velikost klíčků byla tak 0,5cm. Všechny klíčky jsem již odstranil. Možná, že jsem to neměl dělat, ale tak chybami se člověk učí.
Do kdy odstraňovat klíčky u brambor u velmi rannych odrud, 18.2.2023
Dobrý den, v knize 1000 rad či tipů na zahradě, tak nějak se to jmenovalo, jsem se dočetl, že se mají dát brambory k naklíčení koncem února. Já si všiml, že některé mají uz začínající klíčky teď. Mám je všechny odlomit, nebo to mám nechat? Odrůdy... celý příspěvek >
Odumírání okrajů listů na sazenicích paprik, 3.2.2023
Takhle to u mě vypadalo, když jsem likvidoval plíseň na substrátu jedlou sodou =D. Mladé rostlinky vskutku žádné hnojivo navíc v substrátu nepotřebují a hlavně jsou náchylné. Doporučuju vysadit nové pro sichr. A tyhle nechat jestli přežijí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika