Příspěvky uživatele - 100.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pyramida na jahody, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, pro insipraci posílám pár fotek ze stavby pyramidy na jahůdky.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 12.4.2022 Obsahuje fotku
Zdravím, máte to moc pěkné.  Já jsem paní mámě kdysi vyrobil vyvýšený záhonek a letos na něj dodělal pařenište z polykarbonátu. Vše co dům dal, jen pantíky jsem koupil, tak pro inspiraci ostatním, třeba se bude hodit. není to na věky, ale... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 12.4.2022
Zdravím všechny od Kuřimi, myslím že dílo je dokonáno, předevčírem -3 a dnes -2, s bídou bude na buchtu. Kmeny bílím pravidelně, ale přiznám se, že efekt oddálení kvetení se moc neprojevuje. Tak nechci házet flintu do žita, ale květy na... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 30.3.2022
Zatápím jak je teplota kolem cca 1-2 stupňů. Mám nachystáno vždy nějaký chrastí, aby mě to blaflo co nejrychleji, udělám základ uhlíků a topím tvrdým dřevem, ořechem co jsem pokácel na zahradě, aby to dlouho hořelo a pokud je dřevo moc suché že hoří... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 30.3.2022
Mno pod jedním stromem zatopím, ať má máma aspoň na buchtu, jinak to asi nepůjde. 
Sloupovité stromky ze Starkla, 1.10.2020
A dyť já vím, že to není ideální, ale není čas na vše :-) 
Sloupovité stromky ze Starkla, 1.10.2020 Obsahuje fotku
1.10.2020 ten to tyden budu sklízet, vypadaji moc krásně jablíčka :-) 
A co vaše švestky 2020, 14.8.2020
ano je to odrůda Calypso tedy kříženec Čač.lepotica x Opal, za mě moc dobrá.
Povinnosti vlastníků pozemků, 14.8.2020
Dobrý den, mám dotaz: Soused bude stavet vedle nás řadový dům a chce si po celé delce zahradě udělat podezdívku a na ní že udělá část latkového plotu a dráteného, doposud tam nic není. A chci se zeptat, ten základ zídky, aby mu šel plot... celý příspěvek >
Meruňka s pozdním dozráváním, 11.8.2020 Obsahuje fotku
ahoj včera 10.8.2020 jsem šel sklízet meruňky. Mám takovou nic moc, ale rodí pozdě a vždy tam něco má, tuším že to je Goldbarka
A co vaše švestky 2020, 11.8.2020 Obsahuje fotku
u nás švestky nádherný, velký a hlavně už sežraný mnou :-) 
Sloupovité stromky ze Starkla, 11.8.2020 Obsahuje fotku
Ahoj, kdo nakupuje stromky ve Starklu jako já ukažu jak vypadají po pár letech.  Švestka pruntop, nalitá ovocem, super, každej rok Hrušeň Obelisk, kdyžy uděláte probírku jsou hrušky velký jak prase. Jabloň, klasika třešeň, tam... celý příspěvek >
Jabloň Karneval neroste, zabrzdila se, 24.4.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych radu, mám na zahradě jabloň Karneval cca 4 roky, letos vůbec neroste, když do ní střihnu tak je živá, ale jinak nic. Mám dojem jestli není podkousaná. Není to první stromek co mě takhle odešel. Mám ji zkusit zakrátit... celý příspěvek >
Jaký je správný termín řezu peckovin?, 11.4.2019
ještě bych dodal, že videa pana Urbánka jsou velice naučná a pro laika krásně vysvětleno všechno.  Zkrátka značka ideál :-) 
Jaký je správný termín řezu peckovin?, 11.4.2019
Já jsem se naučil řezat meruňky a broskvoně v době květu, podle pana Urbánka ze Židlochovic a nemužu si nanic stěžovat.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika