Příspěvky uživatele - 9.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Portál rostlinky.cz (rastlinky.cz), 6.5.2021
Taky špatná zkušenost, už několik let stará. Podle obrázků jsem vybrala buddleje krásných neobvyklých barev, které nikde v mém okolí nebyly ke koupení. Sazenice přišly pěkné, to ano, krásně se chytly - a pak vykvetly nejběžnější fialovou barvou. Za... celý příspěvek >
Poradíte?, 25.3.2021
Je to tak, první fotka je starček, druhá celík zlatobýl, pokud se chcete léčit, doporučuji neplést - starček je jedovatý. Hanča
Stálezelené trvalky, 24.3.2021
Do stínu nebo polostínu čemeřici, přes zimu je zelená, v předjaří nebo už v zimě kvete. Pak žlutou hluchavku (pozor - velmi se rozrůstá). Krásné jsou dlužichy - existují kultivary, které jsou v zimě nádherně svěže zelené, jiné jsou červené nebo... celý příspěvek >
V zimě vonící pokojové rostliny, 4.3.2021
Napadá mě rýmovník a voňavé pelargonie (prodávají u Krulichů)- obojí voní spíš zblízka, když pohladíte. Hanča
Pokácet ořešák?, 24.2.2021
Usuzovat z Ladových pohlednic je ještě ošidnější než usuzovat z jedné fotky. Ono velmi záleží na druhu stromu, ořešák na zahradě nemám, proto se nebudu pouštět do žádných rad. Ale mám zkušenost se starou jabloní na zahradě u babičky. Jabloň měla sice... celý příspěvek >
Pokrytí záhonu, 19.2.2021
S těmi půdopokryvnými kytkami souhlasím, waldsteinie je i moje oblíbená kytka, pak třeba ještě školrnice, a nedám dopustit na vrbinu penízkovou, roste i planě nebo se dá snadno koupit (a namnožit), roste na slunci i ve stínu, na suchu i ve vodě a... celý příspěvek >
Pokrytí záhonu, 19.2.2021
Napíšu, jak jsem to dělala před dvěma lety, na zahradě, kterou jsme koupili a postupně ji přetváříme. Nikterak to nikomu nevnucuji jako návod, mně to takhle funguje dobře. Pod keři černého bezu rostla mohutná bršlice, v květu tak metr a půl. Nechala... celý příspěvek >
Kiwi kolomita, 5.1.2021
Poradíte prosím, kde koupit vitakolu i adama (nejlépe e-shop)? Mám zkušenost, že pokud už někde mají, tak buď jedno, nebo druhé, ale ne obě najednou. Hanča 
Vysev kupovaneho hrachu ze supermarketu, 4.1.2021
Záleží na tom, jestli stačíte denně sklízet úplně mlaďoučké lusky. Pokud ano, dá se to, ale velmi rychle začnou škrobnatět a pak už se pro konzum zasyrova nehodí. Hanča
Okrasný kôpor?, 31.8.2020
Ty tmavorůžové květy vzadu k tomu patří? Pak jsou to krásenky, letničky, jíst se nedají, jsou jenom krásné. Hanča
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 1.8.2020
Ten truhlík máte na balkoně nebo venku? Nechat petržel (a jiné...) úplně zmizet, jako by tam nikdy nebyla, to dovedou slimáci. Hanča
Neznámá rostlina v rybníčku, 30.7.2020
Kuličky? Třeba nějaké takovéhle - zevar vzpřímený? Hanča
Foceno u zámku Kuks, 21.6.2020 Obsahuje fotku
Je to v bylinkové zahradě, vpravo, a přikládám fotku, tam je ta kytka trochu vidět -  za vodotryskem. Hanča
Foceno u zámku Kuks, 21.6.2020
To bude ono ! Děkuji! Hanča
Foceno u zámku Kuks, 19.6.2020 Obsahuje fotku
Co je to prosím za kytku? Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika