Příspěvky uživatele - 9.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černy jeřab (Aronie), 7.8.2019
Letos už mám sklizeno a sirup hotový. Vždycky jsem sklízela koncem srpna, ale ttřeba loni už začátkem července. U nás se nedá koukat na kalendář, ale jedině na hejna ptactva - opozdím se o den a není co sklízet. Hanča
Pnoucí fazole, 30.7.2019
Mně tohle dělají na balkoně, který je na jih, kdežto na zahradě ne, takže si myslím, že je to tím sluníčkem. Každopádně na úrodu to nemá žádný vliv, takže to neřeším. Hanča
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Hodně nápadů je na stránkách Rodový statek. Hanča
Rychlé uvadání listů cukety, 21.7.2019
Když mi takhle vadla nějaká rostlina (cuketa zrovna ne, ale celer, mangold, kytky...), našla jsem pak pod ní myší, nebo i větší (hryzčí?) díru. Rostlina měla tím pádem kořínky ve vzduchu a zalévání jí nijak nepomohlo. Hanča
Prosba o určení rostlin, 12.7.2019
Svízel syřišťový. Hanča
Zbytek kukly?, 8.7.2019 Obsahuje fotku
Zajímalo by mě, co to kouká z pařezu, vypadá to jako zbytek kukly, z které už vylezl nějaký brouk velikosti roháče. Lepší fotku bohužel nemám, foceno na zahradě chaty, ne mojí, poblíž Moravských Budějovic. Z jaké dřeviny pochází pařez už se nedá... celý příspěvek >
Používáte na zahradách herbicidy?, 26.6.2019
Bršlici v malinách na jaře z většího vypleju, pak zasypu silnou vrstvou štěpky, pak občas vytrhnu listy, když prorostou. Je jich méně a trhají se dobře. Malinám štěpka nijak neškodí, nové výhony spolehlivě prorostou, štěpka navíc drží vláhu. Hanča
Používáte na zahradách herbicidy?, 25.6.2019
Nepoužívám. Mulčuji, co se dá, sazenice okurek, cuket, rajčat i košťálovin, jahod i kytek sázím do otvorů vyhrabaných v kompletně zamulčovaném záhoně (slámou nebo štěpkou). U zelenimy, která se seje do řádků, dávám štěpku mezi ně - tam se samozřejmě... celý příspěvek >
Kdo pozná pavouka?, 30.5.2019
Poradí mi prosím někdo, co mi to běhá po zahradě?  Je velký asi 2 až 3 cm. Vlastní fotku nemám, ale vypadal takhle. Děkuji, Hanča
Trávník v tmavém a vlhkém místě, 7.4.2019
Trváte na trávníku? Kdyby ne, existuje spousta trvalek, kterým by se tu dařilo a které nepotřebují téměř žádnou péči. Hanča
Vodní Hyacint, 2.4.2019
Kdysi jsem hyacinty pěstovala a přezimovaly úplně v pohodě na kuchyňském okně, v misce s pískem, kde byly zakořeněné a zaplavené vodou jen trochu, asi půl centimetru.Vždycky jsem si nechala jen dvě rostliny, protože pak se velmi ryvhle zase... celý příspěvek >
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 5.2.2019
Nikdo neví?
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 2.2.2019
Prosím o Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Trantovi z Ostrova u Karlových Varů, a také s e-shopem ze zahrady paní Trantové. Děkuji, Hanča
Jahody Karmen - jaký rozestup?, 26.11.2018
Zaujalo mě pěstování jahod na okrajích jiných záhonů, zatím nemám na jahody jiné místo a tohle by pro mě bylo řešení. NIkde ale nemůžu najít, jestli se jahody  - jako je to u zeleniny - taky nesnáší s nějakou jinou plodinou. Hanča
Jak pěstovat dýně a cukety na jednom místě, 28.9.2018
Pro nedostatk hnoje hnojím kompostem, nebo seju zelené hnojení, nezarývám nic, jen dám na povrch a zamulčuju slámou nebo trávou. Vodu drží v záhonu velké kusy dřeva v základu, takže zem ani moc nevysychá. Zelenina roste stejně nebo líp než na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika