Příspěvky uživatele - 248.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloh Pauls Scarlet, 6.7.2020
Do podzimu je ještě času dost, takže střihnout můžete klidně i teď. Ještě dotaz - pokud byly kontejnerované - předpokládám, že při této velikosti měly dost prokořeněný bal (kořeny bývají někdy omotány i kolem dokola), rozvolnil jste ho trochu? Totiž... celý příspěvek >
Popínavá (stálozelená) rostlina na západní zeď, 5.7.2020
3m výšky dokáže porůst i stálezelený brslen fortuneův (zelenobílý), pokud ho zasadíte ke zdi. Jen mu to chvíli trvá. Ale viděla jsem s ním porostlou celou garáž a vypadalo to moc hezky. Jinak stálezelený je i zimolez Henryův.  Lída
Jahody, nemoc?, 5.7.2020
K to mu ostříhání - "srdíčko" musíte nechat. Jinak to není nijak závažná choroba - spíš běžná, i pokud neošetříte, celkem nic se nestane  ;-))           Lída
Sázení thuje Brabant v létě, 4.7.2020
Pokud je budete zalévat každý den, tak nejspíš uhnijí...
Hloh Pauls Scarlet, 4.7.2020
A zasadil jste je správně? Nevím, jestli byly kontejnerované nebo ne, ale v každém případě :dostatečně velká jáma, zem smíchaná původní s kompostem 1:1...Pokud nebyly v kontejnerech, je třeba jim při výsadbě zakrátit větve. Jinak ty ďobky bude... celý příspěvek >
Rycí vidle, 3.7.2020
Díky oběma!            Lída
Šarka na švestce nebo jiná choroba?, 2.7.2020
Na šarku to nevypadá. Zkroucené listy mají letos snad všechny, nebývalou měrou "zapracovaly" mšice. ps - a i kdyby švestka šarku měla, tak už se dnes stromy nelikvidují, pokud nemoc nemá vliv na kvalitu... celý příspěvek >
Rycí vidle, 2.7.2020
Pane Stanislawe, co to je za kov? V popisu to není.  Díky - Lída
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 2.7.2020
Závidím... U mne letos 2 kusy na celém stromě...         Lída
Koniec tohtorocneho rastu?, 2.7.2020
Jestli jste tam předtím žádný stromek neměl, tak se tam mohou křížit geopatogenní zóny, stačí vysadit o 0,5m bokem. Já to měla stejné s hrušní a lískou.  Lída
Glyfosfát karcinogenní?, 30.11.2017
Jo, a čeští zástupci hlasovali pro další užívání !           Lída
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
...Podle toho, kolik se urodí (letos moc ne) + sem tam něco z obchodu.. Normálně v létě hodně, v zimě tak 2ks jablek/den. Tu zeleninu spíš vařím.            Lída
Adoptovaný kaktus – co je zač?, 27.11.2017 Obsahuje fotku
Když jsem kdysi ještě měla kaktusy, tak jsem je musela také "zimovat" v garsonce vytápěné ústředním topením, stály na parapetu nad radiátorem. Pod ně jsem vložila na špalíčky položené na radiátoru polystyrén a hlavně jsem je od půlky září do půlky... celý příspěvek >
Adoptovaný kaktus – co je zač?, 27.11.2017
Vladimíre, máte pravdu, nějak jsem to přehlédla, i když to na mne z detailu doslova koukalo... Lída
Adoptovaný kaktus – co je zač?, 27.11.2017
Euphorbia (trigona?), zkorkovatělé skvrny vznikají buď stářím, nebo při mechanickém poškození.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika