Příspěvky uživatele - 248.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017
Strážnice prodává, ale už nezasílá. Prý zasílání dělal syn a teď už dělá něco jiného. Mrzí mne to, stromky od nich byly pěkné. Takhle jsem musela shánět jinde.           Lída
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017
Pro mne je asi nejpodstatnější to, že u své zeleniny a ovoce vím, "co" jím, kolik jsem kde případně použila chemie. V obchodech tomu "bio" moc nevěřím. O relaxu a pohybu na vzduchu ani nemluvím...      Lída
Co s jahodníkem ve skleníku přes zimu, 12.11.2017
A protože ve skleníku nechumelí a neprší, tak ho nezapomeňte občas zalít. L.
Co s jahodníkem ve skleníku přes zimu, 12.11.2017
Listy se stříhají ihned po sklizni, do zimy musí vyrůst nové, aby chránily srdéčko i kořeny. Teď už nic nestříhat, spíš dát mezi keříky kompost.  Lída
Určení rostliny?, 12.11.2017
Hm, já k tomu předchozímu (stejnému) obrázku napsala buxus .  Lída
Co je to za keř?, 12.11.2017
Vypadá to na buxus. Lída
Delikates, 10.11.2017
Tak se omlouvám, asi jsem si to opravdu spletla .       Lída
Delikates, 9.11.2017
ps - JG je proti ní kyselé.         L.
Delikates, 9.11.2017
O odrůdě Delikates se tady myslím několikrát zmiňoval p.Hlavatý (i fotky), ale název vlákna vám bohužel neřeknu... Chuťově je velmi dobrá, kyselá rozhodně není (soused ji nějaký čas měl), ale u nás v písčité zemi mu moc nešla, on moc nezaléval,... celý příspěvek >
Delikates, 8.11.2017
Bylo tady o ní dost napsáno, zadejte si vlevo do vyhledávání "delikates".  Lída
Záchrana kaktusu, 8.11.2017
Málo světla, zalévané v nevhodném období, vyhodit. Další varianta by byla seříznout 10cm nad zemí a radikálně změnit podmínky (asi to je vyčouhlé Epiphyllum), ale spíš bych ho zlikvidovala.          ... celý příspěvek >
Neznáma z Kanárských ostrovu, 6.11.2017
Mně napadla Cassia...       Lída
Kde sehnat celé plody baobabu?, 4.11.2017
Semena mají na semena.cz           Lída
Septik bez přístupu, 3.11.2017
Zkuste se poptat na stav úřadě, jestli tam ještě nemají původní projekt (nebo majitel), tam by měl být septik zakreslen.           Lída
Muchovník, 2.11.2017
Happy - určitě mu to neublíží. Nebo mu za zimu přisypte kompost a nechte ho pak zjara tam.     Lída           
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika