Příspěvky uživatele - 66.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 5.4.2023
Mám mlýnkoodstopkovač a lis. Mlýnkoodstopkovač jde nahradit ruční prací, lis podle mého názoru ne. bred_ik
Rajčata 2023, 5.4.2023
Zkušenosti nebourám, vím, že se mohou liši rok od roku a místo od místa. Réva by mohla vyprávět. Mně šlo jen o to rozumně poradit. Pane PP, od reportérů ČT se rozhodně neučím, snažím se jen psát to, za co se později nebudu stydět. Ale ne vždy se... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 5.4.2023
Je to úplně mimo téma, za což se předem omlouvám. Rondo byla moje oblíbená odrůda, ale začalo mi na ní vadit několik věcí. Sklon k praskání a hnití, nízká cukernatost v mých podmínkách, podobně jako Solaris problém s chlorózou. Každý udělá chybu... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 5.4.2023
Pane Waltře, nevidím tady žádné urážky, nenávist nebo něco podobného. Pan Milan tady napsal jako odpověď svou domněnku doslova vycucanou z prstu, kterou není schopen jakkoliv doložit. Od té doby stále uhýbá a píše o něčem zcela jiném, případně mi... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 5.4.2023
Ne, moje jsou 113.229 a 66.55. bred_ik
Rajčata 2023, 5.4.2023
Pane Walter, pletete se, píšeme sem zcela nezávisle na sobě dva různí lidé, podle Vás hejtři nebo trollové. Sám jsem jen zapomněl, že toto je pouze fórum pro vyvolené a jejich pravdu.
Rajčata 2023, 5.4.2023
Takže pravdu má na tomto foru jen pan Milan, pan PP a pár vyvolených. Nic se nezměnilo. Kdysi jsem se psal rád, víc psát nemusím a nebudu. Jen pro info pro zdejší znalce, rajčata pěstuji celý svůj život (je mi šedesát), pomáhal jsem s nimi už... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 5.4.2023
Stále odbíháte od tématu odpovědi na původní dotaz, protože se Vám nelíbí, že Vaše domněnky byly označeny jako nepravdivé. Chápu, že máte s pěstováním rajčat velké zkušenosti, podobně jako pan Vladimír a další, ale Vaše způsoby pěstovaní nejsou pro... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 4.4.2023
Zatím se mi nestalo, že by rajčata byla poznamenána nízkými teplotami na začátku pěstování. Ano, vývoj se opozdí, ale jakmile se oteplí, rajčata rostou jako z vody a obyčejně mám problém, aby nepřerostla před výsadbou. 
Rajčata 2023, 4.4.2023
Opět "studie" o ničem, zabývající se už podle názvu Vliv teploty půdy na růst a výživu vlivem teploty půdy na rostliny. Ale to přece nikdo nepopírá, že teplota půdy by měla být v nějakém optimálním rozmezí! Dotaz byl na minimální teplotu ve skleníku,... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 4.4.2023
Nikdy jsem nezaznamenal, že by profesionálové ve skleníku měřili teplotu půdy, vždy se měří teplota vzduchu. 
Rajčata 2023, 4.4.2023
Moje reakce byla na dotaz, zda rajčata snesou ochlazení na 5°C. Samozřejmě, že můj skleník u zdi má výhodu akumulace tepla, proto tam přísadu dávám. Obávám se, že v druhém skleníku stojícím volně bych musel použít netkanku nebo nějaký lepší zdroj... celý příspěvek >
Neznámá Rostlina v trávníku, 21.8.2022
Tipoval bych to na popenec.
Do kdy vytrhávat květy paprikám, 14.5.2022
Nejlepší by bylo vyzkoušet, jak se která odrůda v daných podmínkách chová, to znamená u půlky paprik cca 14 dnů až tři týdny květy vyštipovat a u druhé poloviny nevyštipovat. Sám mám na vlastní zkušenosti ověřené, že podstatně vyšší výnos paprik se... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 19.5.2021
Humac Agro nemá s českou firmou AGRO nic společného.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika