Příspěvky uživatele - 191.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okus plodů paprik - svinky?, 4.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, něco nám ve skleníku okousalo papriky (viz. foto). Na vybranou mám mravence, mouchy, nebo svinky. Nic jiného tam teď nežije. Mohly to udělat svinky? jz77f
Je to obávaná monilióza višní?, 23.5.2020 Obsahuje fotku
Mám 1 rok starou višničku. Letos pár větví začalo usychat (viz. foto). Jedná se o moniliózu? Pro jistotu jsem je ustříhl a zlikvidoval. Děkuji, jz77f
Je to meloun?, 8.5.2020
Může to být cokoliv z čeledi tykvovitých. Na cuketu to nevypadá. To uvidíte v okamžiku, kdy se začne rozrůstat. A nakonec můžete být překvapen plodem, protože dýně se rády spráší.
Co je to za mouchu?, 4.5.2020
Děkuji za odpověď. Teď už chápu, proč nejdou na sladké.
Co je to za mouchu?, 2.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, navezli jsme do skleníku hnůj a hlínu a teď se nám tam vylíhly tyto mouchy. Jsou hubenější než moucha domácí a trochu do žluta. Vůbec se jim ze skleníku nechce. Neví někdo prosím o koho se jedná a jak se jich zbavit? Zkoušel jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika