Příspěvky uživatele - 150.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde se používá krátký a kde dlouhý řez, 16.4.2020
Děkuji pánové, udělám to jak píšete.
Kde se používá krátký a kde dlouhý řez, 15.4.2020 Obsahuje fotku
Nepodařilo se mi vložit fotku té druhé, tak posílám zvlášť. Loni měla šest malých plodů a nechala jsem, dozrát jen dva, ale byly mnohem menší než u broskve 1, takové nedomrlé. Celkově má tu korunku poloviční proti 1. Místo očkování je... celý příspěvek >
Kde se používá krátký a kde dlouhý řez, 15.4.2020 Obsahuje fotku
Děkuji za odezvu  Brosvičky mám dvě a obě jsem vyfotila. Tohle je č.1 V létě ji občas zaleju, ale přes zimu ne. Teď v dubnu jsem ji zalila jednou. Kromě vody jsem jí nic nedávala, to se má nějak hnojit? Loni měla 12 malých plodů,... celý příspěvek >
Kde se používá krátký a kde dlouhý řez, 14.4.2020
Podle čeho se pozná, jestli je pro broskvoň vhodný krátký nebo dlouhý řez? Moji Symphonii jsem zasadila v roce 2017 a má kotlovitou korunu. Loňské nové větvičky mají max 30 cm, většinou méně. Budu ráda za vaše názory.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika